про поновлення провадження в адміністративній справі
08 квітня 2019 року Справа № 2340/4144/18
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кульчицького С.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) в приміщенні суду питання про поновлення провадження в адміністративній справі №2340/4144/18 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
До Черкаського окружного адміністративного суду звернулася ОСОБА_1 (далі - позивач) з адміністративним позовом до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації (далі - відповідач), в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати рішення комісії Черкаської обласної державної адміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, оформлене протоколом № 8 від 07.09.2018, про відмову ОСОБА_1 у встановленні статусу особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та видачі посвідчення категорії 1;
- зобов'язати Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації видати ОСОБА_1 (дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1) посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1;
- стягнути за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації на користь держави судовий збір за розгляд справи у суді в розмірі 704 грн 80 коп.
Ухвалою судді Черкаського окружного адміністративного суду від 16.10.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 15.11.2018 зупинено провадження у даній адміністративній справі, до набрання законної сили рішенням касаційної інстанції по справі №697/121/17 за позовом ОСОБА_2 до Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради та Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії.
Як встановлено із відомостей на офіційному веб-порталі Єдиного державного реєстру судових рішень постанова Верховного суду у складі Судової палати для розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду у справі №697/121/17 набрала законної сили 20.03.2019.
Вищевказану постанову у повному обсязі оприлюднено 28.03.2019.
Частиною 1 статті 237 КАС України встановлено, що провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Оскільки обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі відпали, суд дійшов висновку, що провадження у справі №2340/4144/18 належить поновити.
Керуючись ст.ст. 236, 237, 241-243, 248, 249, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
Поновити провадження в адміністративній справі №2340/4144/18 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя С.О. Кульчицький