Постанова від 05.04.2019 по справі 382/496/19

Яготинський районний суд Київської області

Справа № 382/496/19

Провадження №3/382/148/19

ПОСТАНОВА

Іменем України

"05" квітня 2019 р. суддя Яготинського районного суду Київської області Литвин Л.І. розглянувши матеріали, які надійшли від управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, ідентифікаційний код НОМЕР_1

за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

25.02.2019 року близько 23 години 40 хвилин ОСОБА_1 у м. Яготин на водоймі Великий Супій спільно із ОСОБА_2 за допомогою 4 сіток із ліски та "ракети" проводив незаконний вилов риби. При цьому риби не виловив.

Вину визнав.

Під час розгляду справи установлено, що 25.02.2019 року близько 23 години 40 хвилин ОСОБА_1 у м. Яготин на водоймі Великий Супій спільно із ОСОБА_2 за допомогою 4 сіток із ліски та "ракети" проводив незаконний вилов риби. При цьому риби не виловив. Своїми діями ОСОБА_1 порушив ст. 63 ЗУ "Про тваринний світ". Дані обставини підтверджуються протоколами про адміністративні правопорушення, планом-схемою місця скоєння адміністративного правопорушення, приймальним актом № 88 від 01.03.2019 р.

Враховуючи, що по справі зібрано достатньо доказів, які підтверджують вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення, є всі підстави для притягнення його до адміністративної відповідальності. При накладенні адміністративного стягнення з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, вважаю, що стягнення у вигляді штрафу на користь держави без конфіскації знарядь і засобів вчинення правопорушення відповідає вимогам ст. ст. 23, 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення і є домірним скоєному.

Оскільки ОСОБА_1 має посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії, то в силу п.10 ч.1 ст. 5 ЗУ "Про судовий збір", він звільняється від сплати судового збору.

Керуючись ч. 4 ст. 85, 283-285 КУпАП, п.10 ч.1 ст. 5 ЗУ "Про судовий збір",

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КпАП України та піддати стягненню у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 (триста сорок) гривень (отримувач ОСОБА_3/м.Яготин/21081100, банк отримувача: казначейство України (ЕАП), р/р - 31110106010666, МФО - 899998, код отримувача ЄДРПОУ 37341116), без конфіскації знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Заборонене знаряддя лову- сітки із ліски у кількості 4 шт., бур-1 шт., "ракету"-1 шт., що знаходяться на зберіганні на складі Управління Державного агентства рибного господарства в м. Києві та Київській області, (м. Вишгород Київської області, дамба Київської ГЕС) - знищити, санки з ящиком, які знаходяться на зберіганні на складі Управління Державного агентства рибного господарства в м. Києві та Київській області повернути ОСОБА_1.

Строк пред'явлення до виконання даної постанови три місяці з дня набрання постановою законної сили.

Постанова набирає законної сили відповідно до ст. 294 КУпАП і може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови.

На постанову може бути внесено подання прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до Київського апеляційного суду через Яготинський районний суд Київської області.

Строк пред'явлення до виконання даної постанови три місяці з дня набрання постановою законної сили.

Суддя Литвин Л.І.