Рішення від 20.12.2018 по справі 296/7045/17

Справа № 296/7045/17

2/296/1107/19

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"20" грудня 2018 р. м.Житомир

Корольовський районний суд м.Житомира у складі:

головуючого судді Галасюка Р.А.,

при секретарі Могилевець В.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області», треті особи - члени виконавчого комітету України Національного олімпійського комітету України в Житомирській області: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 про скасування рішення виконавчого комітету громадської організації, -

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2017 року позивач звернувся до Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» про скасування рішення виконавчого комітету громадської організації.

07.09.2017 року ухвалою судді Корольовського районного суду м.Житомира було відкрите провадження у даній справі, а справу призначено до розгляду у судовому засіданні.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказує на те, що в грудні 2014 року він обраний на посаду Голови Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області».

20 грудня 2016 року окремі члени виконавчого комітету Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» провели засідання та прийняли рішення цього органу громадської організації з істотним порушенням процедури його скликання та проведення.

Діяльність Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» (далі - Організація) врегульовано Положенням «Про Громадську організацію «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» (далі - Положення), яке розроблено у відповідності до законодавства і Статуту Національного олімпійського комітету України та 25.11.15 затверджено Асамблеєю Організації і 03.12.15 - виконавчим комітетом Національного олімпійського комітету України.

20.10.16 виконавчим комітетом Організації було прийнято рішення про проведення в грудні 2016 року звітно-виборчої Асамблеї Організації.

24.11.16 на адресу Організації листом Ж772-НК від 24.11.16 надійшло клопотання від НОК України про перенесення звітно-виборчої Асамблеї Організації на 2017 рік.

28.11.16, відповідно до п. 5.14.1 Положення, шляхом опитування 15-ти з 17-ти членів виконавчого комітету Організації, було прийнято рішення виконавчого комітету Організації про врахування клопотання НОК України та про перенесення звітно-виборчої Асамблеї Організації на 2017 рік.

30.11.16 на ім'я голови Організації за підписами 6 членів виконавчого комітету надійшло звернення про скликання на 05.12.16 позачергового засідання виконавчого комітету без зазначення причин для проведення позачергового засідання та без пропозиції щодо питань, які пропонується включити до порядку денного на розгляд виконавчого комітету.

07.12.16 за наслідками звернення ним, як Головою Організації, було надано відповідь (лист за вих. №86), в якому заявникам було відмовлено у скликанні позачергового засідання виконавчого комітету Організації.

13.12.16 6-ть членів виконавчого комітету вдруге звернулись з клопотанням про проведення 20.12.16 позачергового засідання виконавчого комітету Організації з метою визначення дати проведення Асамблеї в грудні

2016 року та визначення квот на представництво від членів Організації, мотивуючи таку необхідність рішенням виконавчого комітету від 20.10.16 (в зверненні помилково вказано дату 24.10.16).

Заступник голови Організації ОСОБА_9, враховуючи наполегливість заявників, в телефонних і особистих розмовах з ініціаторами проведення позачергового засідання виконавчого комітету, надав усні роз'яснення про відсутність необхідності термінового скликання засідання виконкому, нагадавши про рішення виконкому від 28.11.16 про перенесення Асамблеї на

2017 рік.

Однак, 20.12.16 окремі члени виконавчого комітету провели засідання, на якому, в порушення багатьох приписів Положення, були прийняті наступні рішення:

1. Провести звітно-виборчу Асамблею ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області» об 11 год. 00 хв. 28 грудня 2016 року за адресою: місто Житомир, майдан Корольова, 1, мала зала облдержадміністрації.

2. Затвердити наступний порядок денний звітно-виборчої Асамблеї ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Звіт Керівних органів ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання кількісного та персонального складу ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання Голови ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання першого заступника та заступників Голови ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Визначення кількісного складу Виконкому ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання членів Виконкому ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання відповідального секретаря ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання Ревізійної комісії ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Про призначення особи, яка має право представляти організацію у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадської організації без додаткового уповноваження.

3.1. Рекомендувати звітно-виборчій Асамблеї кількісний склад членів ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області» - 50 членів.

3.2. Кандидатів, які подані на підставі листа-звернення та протоколу засідання регіональної федерації з олімпійського виду спорту -включати автоматично.

3.3. Кандидати, подані суб'єктами які відповідають п. 3.3 Статуту - по жеребкуванню, якщо таких кандидатур більше ніж залишок квоти (50 мінус кандидати федерацій з олімпійських видів спорту).

Вважає, що рішенні засідання членів виконкому є не законними, оскільки прийняті з істотними (грубими) порушеннями приписів Положення Організації, зокрема:

1. Проведення позачергового засідання виконавчого комітету має бути обґрунтованим і законним.

Обґрунтування членів виконкому проведення позачергового засідання 20.12.16 щодо проведення Асамблеї в грудні 2016 року суперечить прийнятому і чинному на цей час рішенню виконавчого комітету Організації від 28.11.16 про перенесення Асамблеї на 2017 рік.

2. Відповідно до змісту п. 5.14 Положення, головування на засіданні виконавчого комітету здійснює Голова Організації або його заступник за відповідним дорученням Голови Організації.

Оскільки він, як Голова Організації не видавав окремого доручення ні у письмовій, ні в усній формі члену виконкому ОСОБА_7, відповідно, у останнього повноважень на проведення засідання членів виконкому 20.12.16 не було.

3. Відповідно до п. 5.7 Положення, місце проведення чергової асамблеї визначає Голова Організації.

З огляду на зміст чинного рішення виконавчого комітету від 28.11.16, враховуючи його відсутність на засіданні членів виконкому, проведеного 20.12.16, та не вирішення ним на цей час питання щодо місця проведення Асамблеї, рішення членів виконкому про проведення 28.12.16 Асамблеї за визначеною ними самоправно адресою є незаконним.

4. Відповідно до п. 5.14. Положення, виконавчий комітет вправі приймати рішення, якщо в його засіданні приймають участь не менше половини членів виконавчого комітету.

Оскільки на Асамблеї, проведеній у 2014 році визначений склад виконавчого комітету Організації в складі 17 членів, повноважним (правомочним) може вважатись засідання членів виконавчого комітету, якщо на ньому присутні не менше ніж 8+1 член виконкому.

Зі змісту протоколу засідання членів виконкому від 20.12.16 та реєстру присутніх вбачається, що присутні лише 7 членів виконкому. При цьому, внесений до реєстру як 8-й присутній член виконкому ОСОБА_10 на засіданні членів виконкому фактично був відсутній і участі в голосуванні при розгляді питань не приймав.

5. Засідання членів виконавчого комітету, яке відбулось 20.12.16, не може вважатись скликаним на законних підставах, а прийняті на ньому рішення не можуть бути законними, оскільки про його проведення не було повідомлено усіх членів виконкому, що суперечить принципам відкритості і гласності у діяльності Організації, визначених нормами Положення.

6. Форма протоколу засідання членів виконкому від 20.12.16 вказує на ту обставину, що протокол було підготовлено заздалегідь, без обговорення питань порядку денного, без зазначення короткого змісту виступу присутніх, зокрема - виступу присутнього на засіданні заступника Голови Організації

ОСОБА_9, який вкотре повідомив присутніх про чинність рішення виконавчого комітету Організації від 28.11.16 і про клопотання НОК України про перенесення Асамблеї на 2017 рік.

7. Незаконне рішення членів виконкому, оформлене протоколом від 20.12.16, про проведення Асамблеї 28.12.16, грубо порушує процедуру проведення засідання Асамблей, яка встановлена п. 5.9 Положення, в якому зазначається, що члени Організації мають бути повідомлені про порядок денний Асамблеї не менше, ніж за 15 днів до її проведення.

Факт прийняття рішення членами виконкому про затвердження 20.12.16 порядку денного Асамблеї, призначеної цим неправомочним складом виконкому на 28.12.16, об'єктивно унеможливлює своєчасне повідомлення членів Організації про запропонований порядок денний, як того вимагає Положення.

8. Рішення з 3-го питання порядку денного, яке прийнято неправомочним складом членів виконкому на засіданні 20.12.16, щодо персонального складу членів Організації суперечить порядку, встановленому п. 6.2.3 Положення, та є недемократичним з огляду на обмеження цим незаконним рішенням кількісного складу членів Організації до 50 осіб.

9. Про некваліфіковану підготовку засідання, що відбулось 20.12.16, та незаконність прийнятих на ньому рішень вказує і порушення присутніми на цьому засіданні членами виконкому приписів п. 5.27 Положення, відповідно до якого до порядку денного має бути обов'язково включений звіт Ревізійної комісії.

10. Рішення неправомочного складу виконкому, засідання якого відбулось 20.12.16, об'єктивно не можливо виконати з огляду і на ту обставину, що на цьому засіданні навіть формально не було прийнято рішення про покладення обов'язків на виконавчий комітет, Голову Організації або його першого заступника по вчиненню дій щодо забезпечення підготовки і проведення Асамблеї.

Ніхто з присутніх на засіданні 20.12.16 не має ні розпорядчих повноважень щодо підготовки і проведення Асамблеї, ні права підпису фінансово-господарських документів щодо розпорядження майном і коштами Організації, необхідних для організації і проведення Асамблеї.

Представник позивача в судове засідання надав заяву про розгляд справи у його відсутність. Позовні вимоги ОСОБА_11 просив задовольнити у повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, надав до суду заяву про розгляд справи у його відсутність. Покладається на розсуд суду (а.с. 59-60)

Треті особи в судове засідання не з'явилися, хоча про час та місце слухання справи повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.

Вивчивши матеріали справи, судом встановлені наступні обставини та відповідні їм правовідносини.

Кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу (ч. 1 ст. 16 ЦК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно ч. 3 ст. 12 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно з вимогами п.п. 1, 2, 3 ч. 1 ст. 264 ЦПК України, під час ухвалення рішення суд вирішує, чи мали місце обставини (факти), якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються; чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи; які правовідносини сторін випливають із встановлених обставин.

Частиною 1 ст. 2 ЦПК України передбачено, що завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Відповідно до ст. 81 ч. 1 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно ст. 1 ч. ч. 1, 3 Закону України «Про громадські об'єднання», громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до ст. 7 ч. 1 вказаного Закону, засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації - 14 років.

Згідно ст. 101 ч. 1 ЦК України засновники установи не беруть участі в управлінні нею.

В силу ст. 7 ч. 7 Закону України «Про громадські об'єднання», повноваження засновника громадського об'єднання закінчуються після державної реєстрації громадського об'єднання в установленому законом порядку.

Згідно ст. 97 ЦК України, управління товариством здійснюють його органи.

Органами управління товариством є загальні збори його учасників і виконавчий орган, якщо інше не встановлено законом.

В силу ст. 98 ч. ч. 1, 2 ЦК України, загальні збори учасників товариства мають право приймати рішення з усіх питань діяльності товариства, у тому числі і з тих, що передані загальними зборами до компетенції виконавчого органу.

Рішення загальних зборів приймаються простою більшістю від числа присутніх учасників, якщо інше не встановлено установчими документами або законом.

Згідно Протоколу засідання Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» від 20.12.2016 року прийнято рішення:

1. Провести звітно-виборчу Асамблею ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області» об 11 год. 00 хв. 28 грудня 2016 року за адресою: місто Житомир, майдан Корольова, 1, мала зала облдержадміністрації.

2. Затвердити наступний порядок денний звітно-виборчої Асамблеї ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Звіт Керівних органів ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання кількісного та персонального складу ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання Голови ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання першого заступника та заступників Голови ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Визначення кількісного складу Виконкому ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання членів Виконкому ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання відповідального секретаря ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Обрання Ревізійної комісії ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області»

- Про призначення особи, яка має право представляти організацію у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадської організації без додаткового уповноваження.

3.1. Рекомендувати звітно-виборчій Асамблеї кількісний склад членів ГО «ОВ НОК УКРАЇНИ в Житомирській області» - 50 членів.

3.2. Кандидатів, які подані на підставі листа-звернення та протоколу засідання регіональної федерації з олімпійського виду спорту -включати автоматично.

3.3. Кандидати, подані суб'єктами які відповідають п. 3.3 Статуту - по жеребкуванню, якщо таких кандидатур більше ніж залишок квоти (50 мінус кандидати федерацій з олімпійських видів спорту).

Однак, надаючи оцінку законності вказаного рішення засідання правління Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» суд виходить з наступного.

Наведені рішенні засідання членів виконкому є не законними, оскільки прийняті з істотними (грубими) порушеннями приписів Положення Організації, зокрема:

1. Проведення позачергового засідання виконавчого комітету має бути обгрунтованим і законним.

Натомість, обгрунтування членів виконкому проведення позачергового ^7 засідання 20.12.16 щодо проведення Асамблеї в грудні 2016 року суперечить / прийнятому і чинному на цей час рішенню виконавчого комітету Організації від 28.11.16 про перенесення Асамблеї на 2017 рік.

2. Відповідно до змісту п. 5.14 Положення, головування на засіданні виконавчого комітету здійснює Голова Організації або його заступник за відповідним дорученням Голови Організації.

Оскільки я, як Голова Організації не видавав окремого доручення ні у письмовій, ні в усній формі члену виконкому ОСОБА_7, відповідно, у останнього повноважень на проведення засідання членів виконкому 20.12.16 не було.

3. Відповідно до п. 5.7 Положення, місце проведення чергової асамблеї визначає Голова Організації.

З огляду на зміст чинного рішення виконавчого комітету від 28.11.16, враховуючи мою відсутність на засіданні членів виконкому, проведеного 20.12.16, та не вирішення мною на цей час питання щодо місця проведення Асамблеї, рішення членів виконкому про проведення 28.12.16 Асамблеї за визначеною ними самоправно адресою є незаконним.

4. Відповідно до п. 5.14. Положення, виконавчий комітет вправі приймати рішення, якщо в його засіданні приймають участь не менше половини членів виконавчого комітету.

Оскільки на Асамблеї, проведеній у 2014 році визначений склад виконавчого комітету Організації в складі 17 членів, повноважним (правомочним) може вважатись засідання членів виконавчого комітету, якщо на ньому присутні не менше ніж 8+1 член виконкому.

Зі змісту протоколу засідання членів виконкому від 20.12.16 та реєстру присутніх вбачається, що присутні лише 7 членів виконкому. При цьому, внесений до реєстру як 8-й присутній член виконкому ОСОБА_10 на засіданні членів виконкому фактично був відсутній і участі в голосуванні при розгляді питань не приймав.

5. Засідання членів виконавчого комітету, яке відбулось 20.12.16, не може вважатись скликаним на законних підставах, а прийняті на ньому рішення не можуть бути законними, оскільки про його проведення не було повідомлено усіх членів виконкому, що суперечить принципам відкритості і гласності у діяльності Організації, визначених нормами Положення.

6. Форма протоколу засідання членів виконкому від 20.12.16 вказує на ту обставину, що протокол було підготовлено заздалегідь, без обговорення питань порядку денного, без зазначення короткого змісту виступу присутніх, зокрема - виступу присутнього на засіданні заступника Голови Організації ОСОБА_9, який вкотре повідомив присутніх про чинність рішення виконавчого комітету Організації від 28.11.16 і про клопотання НОК України про перенесення Асамблеї на 2017 рік.

7. Незаконне рішення членів виконкому, оформлене протоколом від 20.12.16, про проведення Асамблеї 28.12.16, грубо порушує процедуру проведення засідання Асамблей, яка встановлена п. 5.9 Положення, в якому зазначається, що члени Організації мають бути повідомлені про порядок денний Асамблеї не менше, ніж за 15 днів до її проведення.

Факт прийняття рішення членами виконкому про затвердження 20.12.16 порядку денного Асамблеї, призначеної цим неправомочним складом виконкому на 28.12.16, об'єктивно унеможливлює своєчасне повідомлення членів Організації про запропонований порядок денний, як того вимагає Положення.

8. Рішення з 3-го питання порядку денного, яке прийнято неправомочним складом членів виконкому на засіданні 20.12.16, щодо персонального складу членів Організації суперечить порядку, встановленому п. 6.2.3 Положення, та є недемократичним з огляду на обмеження цим незаконним рішенням кількісного складу членів Організації до 50 осіб.

9. Про некваліфіковану підготовку засідання, що відбулось 20.12.16, та незаконність прийнятих на ньому рішень вказує і порушення присутніми на цьому засіданні членами виконкому приписів п. 5.27 Положення, відповідно до якого до порядку денного має бути обов'язково включений звіт Ревізійної комісії.

10. Рішення неправомочного складу виконкому, засідання якого відбулось 20.12.16, об'єктивно не можливо виконати з огляду і на ту обставину, що на цьому засіданні навіть формально не було прийнято рішення про покладення обов'язків на виконавчий комітет, Голову Організації або його першого заступника по вчиненню дій щодо забезпечення підготовки і проведення Асамблеї.

Ніхто з присутніх на засіданні 20.12.16 не має ні розпорядчих повноважень щодо підготовки і проведення Асамблеї, ні права підпису фінансово-господарських документів щодо розпорядження майном і коштами Організації, необхідних для організації і проведення Асамблеї.

Узагальнюючи викладене, проведення неправомочним складом членів виконкому засідання 20.12.16 в порушення приписів Положення Організації, грубе порушення членами виконкому процедурних норм Положення щодо порядку прийняття рішень, тощо, дає усі законні підстави вважати рішення прийняті на засіданні 20.12.16 членами виконкому незаконними та для скасування таких рішень.

Відповідно до змісту Протоколу від 20.12.2016 року та реєстру присутніх вбачається, що на зборах Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» всього були присутніх 7 членів виконкому. До реєстру внесений 8-й присутній член виконкому ОСОБА_10, який на засіданні членів виконкому фактично був відсутній і участі в голосуванні при розгляді питань не приймав.

Враховуючи викладене вище, суд вважає позовні вимоги позивача, про скасування рішення виконавчого комітету Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» на засіданні 20.12.16 про скликання та проведення звітно-виборчої Асамблеї Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» об 11 год. 00 хв. 28 грудня 2016 року за адресою: місто Житомир, майдан Корольова 1, мала зала облдержадміністрації, з підстав незаконності його прийняття є обґрунтованими, підтвердженими належними доказами та показами свідка, підлягають до задоволення в повному обсязі.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 141 ЦПК України, судовий збір у розмірі 1280,00 грн. підлягає стягненню з відповідача на користь позивача.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 12, 13, 81, 89, 141, 263-265 ЦПК України, Законом України «Про громадські об'єднання», суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_11 до Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області», треті особи - члени виконавчого комітету України Національного олімпійського комітету України в Житомирській області: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 про скасування рішення виконавчого комітету громадської організації - задовольнити.

Скасувати рішення виконавчого комітету Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» на засіданні 20.12.16 про скликання та проведення звітно-виборчої Асамблеї Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області» об 11 год. 00 хв. 28 грудня 2016 року за адресою: місто Житомир, майдан Корольова 1, мала зала облдержадміністрації, з підстав незаконності його прийняття.

Рішення може бути оскаржене до Житомирського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через Корольовський районний суд м. Житомира протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому відповідного рішення суду.

Сторони справи:

Позивач: ОСОБА_11

вул. Кібальчича, 2/4,, корп. "Б" кв. 35, м. Житомир.

Відповідач: Громадська організація "Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області"

вул.Мала Бердичівська буд. 25,к. 69, м.Житомир, 10014.

Головуючий суддя Р. А. Галасюк