04 квітня 2019 року Справа № 926/976/13
Суддя Тинок Олександр Сергійович, розглянувши заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження у справі за позовом фізичної особи-підприємця Руснака Сергія Антиповича до товариства з обмеженою відповідальністю «Мир-1» про стягнення заборгованості - 39802,48 грн.
Рішенням Господарського суду Чернівецької області від 14 листопада 2013 року у справі № 926/976/13, яке залишено без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 04 лютого 2014 року, стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю «Мир-1» на користь фізичної особи-підприємця Руснака Сергія Антиповича борг у сумі 35327,94 грн., три процента річних у сумі 1768,33 грн., пеню в сумі 2706,21 грн., судовий збір у сумі 1720,50 грн. та витрати, пов'язані з оплатою послуг адвоката у сумі 5000,00 грн.
03 грудня 2013 року на виконання вказаного рішення Господарським судом Чернівецької області видано наказ.
02 квітня 2019 року на адресу суду надійшла заява ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні № 42398602 з виконання наказу Господарського суду Чернівецької області № 926/976/13 від 03 грудня 2013 року, а саме, стягувача Руснака Сергія Антиповича на спадкоємця ОСОБА_1.
Заява мотивується тим, що 18 травня 2018 року помер стягувач, Руснак Сергій Антипович, а спадкоємцем є ОСОБА_1, який прийняв усю спадщину, що підтверджується довідкою від 29 січня 2019 року № 80-01-14 приватного нотаріуса Хотинського районного нотаріального округу Масловської Ірини Юріївни.
Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями дану заяву передано на розгляд судді Тинок О.С.
Відповідно до статті 334 Господарського процесуального кодексу України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Така заява розглядається у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
За таких обставин, суд вважає за необхідне призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні у судовому засіданні за участю представників сторін.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 234, 334, Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні на 12 квітня 2019 року на 11 годину 30 хвилин в приміщенні Господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 14 у залі судових засідань № 1, за участю представників сторін.
2. Заявнику:
- надати суду постанову ВДВС Хотинського РУЮ від 04.11.2014 року про повернення ВД стягувачеві;
- надіслати копію заяви з доданими до неї документами боржнику та до початку судового засідання надати суду докази такого надіслання.
3. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для розгляду заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Інформацію по справі можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/.
Суддя О.С. Тинок