Ухвала від 03.04.2019 по справі 922/616/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

"03" квітня 2019 р.Справа № 922/616/19

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Лавровой Л.С.

при секретарі судового засідання Пунтус Д.А.

розглянувши матеріали справи

за позовом Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського", м. Одеса

до ФОП Кулініч Ірина Василівна, м. Харків

про повернення майна

за участю представників:

позивача - не з'явився,

відповідача - не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

В березні 2019 року до господарського суду звернувся Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського та просить зобов'язати Кулініч Ірину Василівну (ідентифікаційний код НОМЕР_1) повернути Університету (до м.Одеси, вул.Старопортофранківська, 26) спортивного інвентарю, а саме акробатичну доріжку та стягнути судові витрати у сумі 2.977,50 грн.

Ухвалою суду від 19.03.2019 р. прийнято позовну заяву до розгляду в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання по справі призначено на 03.04.2019 р. о 09:30, встановлено сторонам строк на подання заяв по суті справи.

01.04.2019 р. через канцелярію господарського суду представником відповідача на виконання ухвали від 19.03.2019 р. було надано документи для долучення до матеріалів справи. Надані документи судом досліджено та долучено до матеріалів справи.

Сторони своїх уповноважених представників у призначене підготовче засідання не направили.

Згідно ст. 42 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судових засіданнях, подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.

Відповідно до ч. 2 ст. 183 ГПК України та ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає підготовче засідання у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання.

Враховуючи завдання підготовчого провадження, неявку представників сторін, з метою забезпечення учасникам справи можливості реалізувати свої процесуальні права, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання.

Керуючись ст. ст. 183, 202, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Підготовче засідання відкласти на "22" квітня 2019 р. о 09:30

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Л.С. Лаврова

Попередній документ
80922600
Наступний документ
80922602
Інформація про рішення:
№ рішення: 80922601
№ справи: 922/616/19
Дата рішення: 03.04.2019
Дата публікації: 05.04.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; зберігання