Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про залишення позовної заяви без руху
03 квітня 2019 р. Справа № 520/3263/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Зоркіна Ю.В., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Квадро-» (64107, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Залізнична, 76) до Головного управління ДФС у Харківській області (61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 46, код ЄДРПОУ 39599198) про скасування рішень, -
Позивач звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд: визнати протиправним та скасувати наказ № 2299 від 28.03.2019 Головного управління ДФС у Харківській області про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «Квадро-»; визнати протиправним рішення заступника начальника Головного управління ДФС у Харківській області про застосування адміністративного арешту майна платників податків; стягнути на користь ТОВ «Квадро-» сплачений при зверненні до суду судовий збір за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДФС у Харківській області.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Відповідно до частини 7 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, до заяви про визнання індивідуального акта протиправним чи адміністративного договору недійсним додається також оригінал або копія оспорюваного акта чи договору або засвідчений витяг з нього, а у разі відсутності акта чи договору у позивача - клопотання про його витребування.
Суд зазначає, що позивач зокрема просить визнати протиправним рішення заступника начальника Головного управління ДФС у Харківській області про застосування адміністративного арешту майна платників податків. Поряд із тим, оскаржуваного рішення або клопотання про його витребування позивачем до матеріалів адміністративного позову не надано.
Відповідно до пункту частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, усуваючи недоліки позовної заяви позивачу необхідно надати до суду належним чином завірену копію оскаржуваного рішення заступника начальника Головного управління ДФС у Харківській області про застосування адміністративного арешту майна платників податків або клопотання про його витребування.
Керуючись статтями 160,161,169,248,256 КАС України, суд, -
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «-КВАДРО-» до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування рішень - залишити без руху.
Надати позивачу термін - п'ять днів з дня отримання копії ухвали, для усунення недоліків позовної заяви
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Роз'яснити позивачеві, що у разі невиконання вимог ухвали позовна заява підлягає поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Зоркіна Ю.В