Рішення від 27.03.2019 по справі 420/6202/18

Справа № 420/6202/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 березня 2019 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді: Білостоцького О.В.

При секретарі: Єренкевич О.А.

За участю сторін:

Представника позивача: Івахова В.В.

Представники відповідачів: не з'явились

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Військової частини НОМЕР_1 до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради, державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівської Ганни Анатоліївни, Білгород-Дністровської міської ради про скасування запису, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Військової частини НОМЕР_1 до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців Білгород-Дністровської міської ради, державного реєстратору управління адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради ОСОБА_1 , в якому позивач просить суд: скасувати внесений 21.11.2016 року державним реєстратором запис №15521200000003489 про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців відомостей про юридичну особу - військову частину НОМЕР_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ); зобов'язати державного реєстратора управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради вчинити дії щодо виключення запису №15521200000003489 про включення відомостей про юридичну особу - військову частину НОМЕР_3 (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, внесений 21.11.2016 року.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відомості про військову частину НОМЕР_1 не повинні міститись в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, оскільки вони становлять державну таємницю та повинні бути виключені.

З метою приведення обліку військової частини до вимог чинного законодавства та скасування запису про позивача в ЄДРПОУ, позивач 19.06.2018 року звернувся до Білгород-Дністровської міської ради та державного реєстратора Білгород-Дністровської міської ради з листами, в яких просив відповідачів скасувати запис №15521200000003489 про Військову частину НОМЕР_1 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців.

Білгород-Дністровська міська рада відмовила позивачу у вчиненні таких дій, оскільки скасування реєстраційних дій, записів в Єдиному державному реєстрі проводиться на підставі судових рішень, що набрали законної сили.

Ухвалою суду від 21.01.2019 року позовну заяву Військової частини НОМЕР_1 до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців Білгород-Дністровської міської ради, державного реєстратору управління адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради ОСОБА_1 було прийнято до розгляду, у справі було відкрито спрощене позовне провадження із повідомленням (викликом) сторін та призначено судове засідання.

20.02.2019 року протокольною ухвалою суду в якості співвідповідача у справі було залучено Білгород-Дністровську міську раду.

Представник позивача у судових засіданнях 20.02.2019 року та 22.03.2019 року, посилаючись на обґрунтування, викладені у адміністративному позові, підтримав позовні вимоги у повному обсязі та просив їх задовольнити.

Відповідачі до судових засідань не з'явились, про дату, час та місце слухання справи повідомлялись належним чином та своєчасно.

Державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівська Ганна Анатоліївна надала до суду відзив на адміністративний позов, з якого вбачається, що вона позов не визнає, оскільки скасування реєстраційних дій, записів в Єдиному державному реєстрі проводиться лише на підставі судових рішень. Листи позивача, на які він посилається у позові, не є документом встановленого зразка, що подається для вчинення дії з державної реєстрації, або рішенням суду.

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради та Білгород-Дністровська міська рада відзиву на адміністративний позов та будь-яких пояснень по справі до суду не надали.

Судом під час розгляду справи встановлено наступне.

21.11.2016 року державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівською Ганною Анатоліївною було внесено запис №1 552 120 0000 003489 про включення відомостей про юридичну особу - Військову частину НОМЕР_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від (а.с. 48).

Як вбачається зі змісту цієї виписки, видами діяльності Військової частини НОМЕР_1 за КВЕД 84.11 є діяльність у сфері оборони (а.с. 48).

З метою приведення обліку військової частини до вимог чинного законодавства, а саме скасування запису про позивача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на виконання листів Міністерства оборони України від 04.06.2018 року №80/50/113 (а.с. 13) та від 14.06.2018 року №154/23/18/892 (а.с. 14), Військова частина НОМЕР_1 19.06.2018 року звернулась до Білгород-Дністровської міської ради та державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради із листами №1490 та №1491 (а.с. 15-16), в яких просила відповідачів скасувати запис №15521200000003489 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців про включення відомостей про Військову частину НОМЕР_1 .

Листом від 27.06.2018 №02/15-29-3567/1565 Білгород-Дністровська міська рада відмовила позивачу у вчиненні таких дій, оскільки скасування реєстраційних дій, записів в Єдиному державному реєстрі проводиться на підставі судових рішень, що набрали законної сили (а.с. 17).

Вважаючи, що скасування реєстраційного запису про включення відомостей про Військову частину НОМЕР_1 №15521200000003489 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, внесеного 21.11.2016 року державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівською Ганною Анатоліївною, є компетенцією суду, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Судом в межах офіційного з'ясування всіх обставин справи також встановлено, що згідно Положення про управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради №314-VII від 20.04.2017 року відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є структурним підрозділом управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради (а.с. 133-137).

Заслухавши пояснення, доводи та заперечення представника позивача, дослідивши заяви по суті справи державного реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівської Ганни Анатоліївни та інші письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст.55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб.

Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців регулюються Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань" №755-IV від 15.05.2003 року.

Частиною 1 статті 3 зазначеного Закону визначено, що його дія поширюється на відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців.

Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 1 вказаного Закону (в редакції, чинній на момент внесення інформації про позивача до реєстру) державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців (далі - державна реєстрація) - офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, засвідчення факту наявності відповідного статусу громадського об'єднання, професійної спілки, її організації або об'єднання, політичної партії, організації роботодавців, об'єднань організацій роботодавців та їхньої символіки, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про юридичну особу та фізичну особу-підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій, передбачених цим Законом.

Разом з тим, суд зазначає, що відповідно до частини 4 статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань" (в редакції, чинній на день розгляду справи) відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, використовуються для ідентифікації юридичної особи або її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця, у тому числі під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах.

Згідно з частиною 1 статті 11 Закону №755-IV, відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.

Відповідно до частини 4 статті 7 Закону №755-IV до Єдиного державного реєстру не вносяться відомості, що становлять державну таємницю.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну таємницю» від 21.01.1994 року №3855-XII (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) далі Закон №3855-XII), державна таємниця (далі також - секретна інформація) - вид таємної інформації, що охоплює відомості у сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки та охорони правопорядку, розголошення яких може завдати шкоди національній безпеці України та які визнані у порядку, встановленому цим Законом, державною таємницею і підлягають охороні державою.

Згідно з пунктом 1 частини 1 статті 8 Закону №3855-XII до державної таємниці у порядку, встановленому цим Законом, відноситься інформація у сфері оборони:

про зміст стратегічних і оперативних планів та інших документів бойового управління, підготовку та проведення військових операцій, стратегічне та мобілізаційне розгортання військ, а також про інші найважливіші показники, які характеризують організацію, чисельність, дислокацію, бойову і мобілізаційну готовність, бойову та іншу військову підготовку, озброєння та матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань;

про напрями розвитку окремих видів озброєння, військової і спеціальної техніки, їх кількість, тактико-технічні характеристики, організацію і технологію виробництва, наукові, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, пов'язані з розробленням нових зразків озброєння, військової і спеціальної техніки або їх модернізацією, а також про інші роботи, що плануються або здійснюються в інтересах оборони країни;

про дислокацію, характеристики пунктів управління, зміст заходів загальнодержавного та регіонального, у разі необхідності міського і районного рівня, щодо приведення у готовність єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій до виконання завдань в особливий період та про організацію системи зв'язку (оповіщення) в особливий період, можливості населених пунктів, регіонів і окремих об'єктів щодо евакуації, розосередження населення і забезпечення його життєдіяльності; забезпечення виробничої діяльності об'єктів національної економіки у воєнний час;

про геодезичні, гравіметричні, картографічні та гідрометеорологічні дані і характеристики, які мають значення для оборони країни.

За приписами частини 3 статті 10, частини 1 статті 12 Закону №3855-XII, інформація вважається державною таємницею з часу опублікування Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, до якого включена ця інформація, чи зміни до нього у порядку, встановленому цим Законом. Звід відомостей, що становлять державну таємницю, формує Служба безпеки України на підставі рішень державних експертів з питань таємниць. Зазначений Звід та зміни до нього набирають чинності з моменту опублікування в офіційних виданнях України.

Згідно з пунктами 1.4.3 та 1.4.4 Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України від 12.08.2005 року №440, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.08.2005 за №902/11182, державну таємницю становлять: відомості про дислокацію, систему охорони, оборони, організаційно-штатну структуру, чисельність особового складу військових частин (установ) в особливий період (на воєнний час); відомості про діючі або перспективні: бойовий склад, організаційно-штатну структуру, дислокацію, систему охорони, оборони, чисельність особового складу військових частин (установ) на мирний час (за винятком відомостей про дійсне найменування з'єднань, військових частин, установ (організацій) ЗС, військових навчальних закладів, а також їх місце розташування із зазначенням населених пунктів та географічних координат і їх підпорядкованості, відомостей про загальну штатну чисельність військовослужбовців за штатом мирного часу, озброєння та військову техніку, які надаються державам-учасницям відповідно до прийнятих Україною міжнародних зобов'язань за Договором про звичайні збройні сили в Європі, Віденським документом 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки та Глобальним обміном воєнною інформацією, а також відомостей щодо військових навчальних закладів, квартирно-експлуатаційних органів, військових представництв, закладів культури та спортивних закладів).

Визначення особливого періоду міститься в абзаці 11 статті 1 Закону України “Про оборону України” від 06.12.1991 року №1932-XII, у якому передбачено, що особливий період це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

У відповідності до статті 1 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” від 21.10.1993 року № 3543-XII, особливий період - це період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

У свою чергу, мобілізація це комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою та проводиться відкрито чи приховано (абз. 4 статті 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).

Отже, за змістом наведених норм особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію та охоплює час мобілізації, а в разі оголошення стану війни - воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

17 березня 2014 року виконуючим обов'язки Президента України було видано указ «Про часткову мобілізацію» №303/2014, який було затверджено Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»» від 17 березня 2014 року № 1126-VІІ.

Згідно пункту 8 цього Указу він набирає чинності після його затвердження Верховною Радою України.

Закон України від 17 березня 2014 року №1126-VІІ «Про затвердження Указу Президента України Про часткову мобілізацію» набрав чинності з дня його опублікування, а саме 18 березня 2014 року.

Таким чином, з 18 березня 2014 року в Україні відповідно до абзацу 11 статті 1 Закону України «Про оборону України» та абзацу 4 статті 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» настав особливий період, який триває і на день розгляду справи судом.

При цьому суд враховує, що з оголошенням рішення про часткову мобілізацію, згідно із Указом Президента України "Про часткову мобілізацію" від 17.03.2014 року №303/2014, Військова частина НОМЕР_1 продовжує функціонувати в умовах особливого періоду.

На підставі вищезазначеного, враховуючи те що Військова частина НОМЕР_1 входить до складу Збройних Сил України, та відомості, що характеризують її організацію, чисельність та дислокацію становлять державну таємницю, суд доходить висновку, що такі відомості в силу імперативних приписів частини 4 статті 7 Закону №755-IV, не повинні бути наявними в ЄДРПОУ та підлягають виключенню.

Разом з тим при прийняті рішенні суд приймає до уваги посилання відповідача, що законом не передбачено обов'язку державного реєстратора перевіряти віднесення тієї чи іншої інформації про юридичну особу до державної таємниці. Однак суд зазначає, що в межах розгляду цієї адміністративної справи позивачем не оскаржувалась протиправність дії відповідачів щодо внесення відомостей про Військову частину НОМЕР_1 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, та дії щодо відмови у скасуванні запису №15521200000003489 у ЄДРПОУ про включення відомостей про Військову частину НОМЕР_1 .

Відповідно до положень частини другої статті 245 Кодексу адміністративного судочинства України у разі задоволення позову, прийняття рішення про визнання протиправним індивідуального акта чи окремих його положень, визнання протиправними дій або бездіяльності суб'єкта владних повноважень, є правом суду.

Обираючи спосіб захисту порушеного права позивача в даній справі, суд виходить з того, що відповідно до приписів п. 2 ч. 1 статті 25 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» підставою для скасування записів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про юридичну особу - є ухвалення відповідного судового рішення. При цьому таке рішення реалізується шляхом внесення відповідного запису (записів) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Враховуючи викладені обставини, суд доходить висновку про необхідність скасування запису №15521200000003489 про включення відомостей про військову частину НОМЕР_1 та зобов'язання відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради вчинити дії щодо виключення даного запису з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України (частина 1 ст. 7 КАС України).

Згідно зі ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

Відповідно до ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Відповідно до ч.1 ст.72 та ч. 1 ст.73 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.

Згідно ст. 90 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Щодо розподілу судових витрат суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Військовою частиною НОМЕР_1 до позовної заяви додане платіжне доручення №2 від 27.11.2018 року про сплату судового збору за подання даного адміністративного позову у загальній сумі 1 762,00 грн.

Враховуючи наявність підстав для задоволення позовної заяви Військової частини НОМЕР_1 у повному обсязі, суд вважає необхідним стягнути на її користь суму сплаченого позивачем судового збору у повному обсязі з Білгород-Дністровської міської ради, як юридичної особи, до структури якої входить відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради.

Керуючись вимогами ст.ст. 2, 6-11, 77, 180, 192-194, 205, 241-246, 251, 255, 295 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ :

Адміністративний позов Військової частини НОМЕР_1 ( АДРЕСА_1 ) до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради (67701, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, вул. Єврейська, 21), державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівської Ганни Анатоліївни (67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Єврейська, 21), Білгород-Дністровської міської ради (67701, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56) про скасування запису, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Скасувати запис №15521200000003489 про включення відомостей про юридичну особу - Військову частини НОМЕР_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, внесений 21.11.2016 року державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради ОСОБА_1 .

Зобов'язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради вчинити дії щодо виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису №15521200000003489 про включення відомостей про юридичну особу - Військову частини НОМЕР_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_2 ), внесеного 21.11.2016 року державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради Крижанівською Ганною Анатоліївною.

Стягнути з Білгород-Дністровської міської ради за рахунок її бюджетних асигнувань на користь Військової частини НОМЕР_1 суму сплаченого позивачем судового збору за подання адміністративного позову у розмірі 1 762,00 грн.

Рішення суду може бути оскаржене до П'ятого апеляційного адміністративного суду в порядку та строки, встановлені статтями 293, 295 та пп.15.5 п.15 ч.1 розділу VII Перехідних положень КАС України.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 КАС України.

Повний текст рішення виготовлений та підписаний суддею 27 березня 2019 року.

Суддя О.В. Білостоцький

.