Ухвала від 26.03.2019 по справі 480/697/19

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про витребування доказів

26 березня 2019 р. Справа № 480/697/19

Сумський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Шевченко І.Г., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін у приміщенні суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області про визнання протиправною та скасування відмови, зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

До суду звернувся позивач, ОСОБА_1, з позовною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, в якій просив:

1) визнати протиправною та скасувати відмову Головного управління Держгеокадастру у Сумській області у наданні дозволу ОСОБА_1 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.00 гектара за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради Великописарівського району Сумської області, викладена у листі від 14.02.2019 р. № К-773-920/21-19;

2) зобов'язати Головне управління Держгеокадастру у Сумській області надати дозвіл ОСОБА_1 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2.00 гектара за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради Великописарівського району Сумської області.

Ухвалою суду від 01.03.2019 вказану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, ухвалено розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Крім того, вказаною ухвалою суду у відповідача були витребувані докази у справі.

25.03.2019 представник відповідача подав до суду відзив на позов, в якому просив відмовити у задоволенні позову (а.с.17-20). При цьому, витребуваних ухвалою суду від 01.03.2019, доказів не надав.

Перевіривши матеріали справи, відзиву на позов, враховуючи приписи ст.ст.79,80 Кодексу адміністративного судочинства України, вбачається необхідним повторно витребувати у відповідача належним чином завірені копії заяви позивача про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, відповіді на неї та доказів, які приймалися до уваги при її прийнятті.

Керуючись ст.ст. 79,80,248,256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

ПОВТОРНО зобов'язати Головне управління Держгеокадастру у Сумській області протягом п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали надати суду належним чином завірені копії заяви позивача про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, відповіді на неї та доказів, які приймалися до уваги при її прийнятті.

Копію ухвали надіслати відповідачу для виконання.

Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя І.Г. Шевченко

Попередній документ
80720633
Наступний документ
80720635
Інформація про рішення:
№ рішення: 80720634
№ справи: 480/697/19
Дата рішення: 26.03.2019
Дата публікації: 28.03.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сумський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них; з питань здійснення публічно-владних управлінських функцій з розпорядження земельними ділянками
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (13.09.2019)
Дата надходження: 18.04.2019
Предмет позову: про притягнення до адміністративної відповідальності Лапу Олега Олександровича за ч. 4 ст. 85 КУпАП
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВОЙНАРІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ВОЙНАРІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Лапа Олег Олександрович