Ухвала від 26.03.2019 по справі 591/1903/19

Справа № 591/1903/19

Провадження № 1-в/591/82/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 березня 2019 року м. Суми

Суддя Зарічного районного суду м. Суми ОСОБА_1 , розглянувши клопотання засудженої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк відбуття покарання,

ВСТАНОВИВ:

26 березня 2019 року до Зарічного районного суду м. Суми надійшло клопотання засудженої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк відбуття покарання.

Відповідно до п. 14 ч. 1 ст. 537 КПК України, п. п.1,4 ч. 2 ст. 539 КПК України, питання, пов'язані з виконанням вироків віднесено до компетенції місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого засуджений відбуває покарання або до суду, який ухвалив вирок.

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 16 жовтня 2018 року була засуджена за скоєння злочинів, передбачених за ч. 2 ст. 185, ч. 4 ст. 70 КК України до 3 років 1 місяця позбавлення волі Шосткінським міськрайонним судом Сумської області.

На час подання клопотання про зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк відбуття покарання ОСОБА_2 перебуває у ДУ «Сумський слідчий ізолятор», який територіально відноситься до підсудності Ковпаківського районного суду м. Суми, тобто справа не підсудна Зарічному районному суду м. Суми..

Відповідно до ч.2 ст.34 КПК України питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду.

Беручи до уваги, що ОСОБА_2 не відбуває покарання на території, що віднесена до юрисдикції Зарічного районного суду м. Суми, в даний час знаходиться в державній установі «Сумський слідчий ізолятор», а вирок винесений Шосткинським міськрайонним судом Сумської області, тому питання про зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк відбуття покарання жодним чином не може розглядатись Зарічним районним судом м. Суми, а тому клопотання необхідно направити до Сумського Апеляційного суду для визначення підсудності.

Керуючись ст. 34, ст.537, ст.539 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання засудженої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк відбуття покарання направити до Сумського Апеляційного суду для визначення підсудності.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Зарічного районного суду м.Суми ОСОБА_1

Попередній документ
80710868
Наступний документ
80710870
Інформація про рішення:
№ рішення: 80710869
№ справи: 591/1903/19
Дата рішення: 26.03.2019
Дата публікації: 15.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Зарічний районний суд м. Сум
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; інші