Ухвала від 26.03.2019 по справі 381/313/18

1-кп/381/66/19

381/313/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 березня 2019 року м. Фастів

Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1 ,

при секретарі - ОСОБА_2 ,

за участі сторін кримінального провадження:

прокурора - ОСОБА_3 ,

обвинувачених - ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,

захисника - ОСОБА_6 ,

провівши в приміщенні суду м. Фастова Київської області судове засідання по кримінальному провадженню № 12017110310001201 від 05.11.2017 року за обвинуваченням ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України,

ВСТАНОВИВ:

До Фастівського міськрайонного суду Київської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12017110310001201 від 05.11.2017 року за обвинуваченням ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України.

26.03.2019 року надійшла заява захисника ОСОБА_7 про неможливість приймання участі в судовому засіданні 26.03.2019 року в зв'язку із зайнятістю в іншому судовому процессі.

В судовому засіданні прокурор. заявив клопотання про призначення обвинуваченому ОСОБА_5 іншого захисника для проведення окремої процесуальної дії за участю захисника.

Учасники судового розгляду не заперечили проти клопотання прокурора.

Суд, вивчивши клопотання прокурора, вважає, що воно підлягає задоволенню та доручити відповідному органу, уповноваженому законом на надання безоплатної правової допомоги, призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням.

Відповідно до ч. 1 ст. 53 КПК України слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд залучають захисника для проведення окремої процесуальної дії в порядку, передбаченому статтею 49 цього Кодексу, виключно у невідкладних випадках, коли є потреба у проведенні невідкладної процесуальної дії за участю захисника, а завчасно повідомлений захисник не може прибути для участі у проведенні процесуальної дії чи забезпечити участь іншого захисника або якщо підозрюваний, обвинувачений виявив бажання, але ще не встиг залучити захисника або прибуття обраного захисника неможливе.

Оскільки, захисник обвинуваченого в засідання не з'явився, а кримінальне провадження стосується особливо тяжкого злочину, суд вважає за потрібне залучити для участі у невідкладній процесуальній дії - захисника, призначення якого доручити відповідному органу, уповноваженому законом на надання безоплатної правової допомоги.

Керуючись ст. 49, ч.1 ст.53 КПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Залучити захисника для окремої процесуальної дії у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_8 , ОСОБА_5 , у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України.

. Доручити Київському обласному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначити адвоката обвинуваченому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Київському обласному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечити прибуття адвоката в судове засідання по даному кримінальному провадженню, яке відбудеться 26 березня 2019 року о 14 год. 50 хв. в приміщенні Фастівського міськрайонного суду Київської області за адресою: Київська область, місто Фастів, вулиця І.Ступака, 25, каб. № 3.

Оплату наданих послуг адвоката здійснити у порядку визначеному законодавством.

Ухвалу негайно направити Київському обласному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ухвала є обов'язковою для негайного виконання. Невиконання, неналежне або несвоєчасне виконання ухвали про доручення призначити адвоката тягнуть відповідальність, встановлену законом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
80695939
Наступний документ
80695941
Інформація про рішення:
№ рішення: 80695940
№ справи: 381/313/18
Дата рішення: 26.03.2019
Дата публікації: 16.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Фастівський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Грабіж
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (13.08.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 13.08.2020
Розклад засідань:
01.05.2023 15:20 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
20.07.2023 11:00 Черкаський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕЛАХ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУДЗЕНКО ВАЛЕНТИНА ЛЕОНІДІВНА
СУБОТІН АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
БЕЛАХ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУДЗЕНКО ВАЛЕНТИНА ЛЕОНІДІВНА
МАРИНИЧ В'ЯЧЕСЛАВ КАРПОВИЧ
СУБОТІН АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
захисник:
Вакуленко Олександр Петрович
Гончаренко Сергій Костянтинович
Несвітайло Олексій Миколайович
Овчаренко Ю.І.
Сікан Юрій Леонідович
інша особа:
Регіональний центр з надання беоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області
Старобабанівська виправна колонія №92
обвинувачений:
Форкош Павло Ігнатович
орган державної влади:
Уманська окружна прокуратура
Черкаська обласна прокуратура
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Довгич Едуард Вікторович
потерпілий:
Фролов Олександр Сергійович
суддя-учасник колегії:
ЛЮКЛЯНЧУК ВІТАЛІЙ ФЕДОРОВИЧ
ПОЄДИНОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
СОЛОМКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
член колегії:
МАКАРОВЕЦЬ АЛЛА МИКОЛАЇВНА
Макаровець Алла Миколаївна; член колегії
МАКАРОВЕЦЬ АЛЛА МИКОЛАЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
МАРЧУК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА
Марчук Наталія Олегівна; член колегії
МАРЧУК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ОГУРЕЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ