Березівський районний суд Одеської області
27.02.2019
Справа № 494/1241/15-к
Провадження № 1-в/494/10/19
27 лютого 2019 року Березівський районний суд Одеської області у складі: головуючого - судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3 ,
начальника Березівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» ОСОБА_4 ,
засудженого ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду подання Березівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області про звільнення від відбування покарання відносно ОСОБА_5 ,
26 листопада 2018 року до суду звернулася старший інспектор Березівського РС філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області ОСОБА_6 з поданням про звільнення від відбування покарання призначеного вироком Березівського районного суду Одеської області від 23 листопада 2015 року у зв'язку із закінченням строку випробування ОСОБА_5 .
Розглянувши подання та заслухавши думки інспектора РС пробації, який просив задовольнити подання, засудженого, який підтримав думку інспектора, та прокурора, який не заперечував проти задоволення подання, суд вважає наступне.
Вироком Березівського районного суду Одеської області від 23 листопада 2015 року ОСОБА_5 було визнано винним за ч.2 ст. 185 та ст. 304 КК України, призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.
Із застосуванням ст.75 КК України ОСОБА_5 був звільнений від відбування покарання з випробуванням, іспитовий строк 3 роки.
Також, на нього були покладені обов'язки передбачені ст.76 КК України.
За період іспитового строку ОСОБА_5 зарекомендував себе добре. За період перебування на обліку до адміністративної відповідальності не притягувався, нових злочинів не вчинив. Обов'язки покладені на нього судом виконав.
За таких обставин суд вважає, що підстав для звернення вироку для виконання не вбачається, в зв'язку з чим подання є таким, що підлягає задоволенню.
На підставі ч.1 ст.78 КК України, та п.9 ч.1 ст.537, п.3 ч.2,ч.ч.3-5 ст.539 КПК України,
Подання Березівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області про звільнення від відбування покарання з випробуванням призначеного вироком суду відносно ОСОБА_7 задовольнити.
ОСОБА_5 звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Березівського районного суду Одеської області від 23 листопада 2015 року.
Ухвала суду може бути оскаржена протягом 7 діб з дня її проголошення до апеляційного суду Одеської області через Березівський районний суд Одеської області.
Суддя: