Постанова від 22.03.2019 по справі 130/462/19

3/130/168/2019

130/462/19

ПОСТАНОВА

22.03.2019 р. м. Жмеринка

Суддя Жмеринського міськрайонного суду

Вінницької області ОСОБА_1,

розглянувши матеріали, що надійшли з Управління державного агентства рибного господарства у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ід. №3120917810, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого водієм автотранспортних засобів автотранспортного цеху ТОВ "ДЕМИДІВСЬКИЙ ГРАНІТ", - за частиною четвертою статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

УСТАНОВИВ:

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення від 23 лютого 2019 року №001237, 23 лютого 2019 року близько 9-00 год на річці ОСОБА_3 в районі с. Могилівка Жмеринського району ОСОБА_2 здійснював незаконний вилов риби забороненим колючим знаряддям лову - драчем, методом бугріння, чим здійснив грубе порушення правил рибальства. Риби не виявлено.

Відповідно до статті 129 Конституції України розгляд і вирішення справ в судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості.

В судовому засіданні ОСОБА_2 вину у вчиненому порушенні визнає, розкаюється. Обіцяя більше не вчиняти таких правопорушень. Просить не накладати на нього штраф.

Своїми діями ОСОБА_2, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною четвертою статті 85 КУпАП - грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову).

Окрім повного визнання вини, вина ОСОБА_2 підтверджується достатніми, належними та допустимими доказами по справі, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, а також фото, які долучені до протоколу.

Аналізуючи докази по справі з точки зору їх допустимості, об'єктивності та достатності, за відсутності будь-яких суперечностей, вважаю вину ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною четвертої статті 85 КУпАП, доведеною повністю, оскільки останній здійснював незаконний вилов риби забортненим колючим знаряддям лову - драчем.

При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_2 враховую характер вчиненого правопорушення, яке не призвело до тяжких наслідків, дані про особу правопорушника, який характеризується позитивно за місцем проживання та за місцем роботи, ступінь вини ОСОБА_2, який вчинив адміністративне правопорушення з прямим умислом, обставини, що пом'якшують відповідальність - щире розкаяння, наявність на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Обтяжуючих відповідальність обставин, передбачених статтею 35 КУпАП, не встановлено.

Враховуючи вищевикладене, вважаю за можливе не застосовувати до ОСОБА_2 адміністративне стягнення, передбачене санкцією частини четвертої статті 85 КУпАП, а обмежитись в даному випадку усним зауваженням, закривши провадження у справі на підставі статті 22 КУпАП.

Керуючись статтями 22, 85, 280, 283 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звільнити від адміністративної відповідальності за частиною четвертою статті 85 КУпАП та винести йому усне зауваження.

Справу відносно ОСОБА_2 закрити.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду.

Суддя К.Шепель