Справа № 203/687/19
Провадження № 2/0203/635/2019
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
18 березня 2019 року суддя Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Католікян М.О., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи без самостійних вимог - ОСОБА_3, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу ОСОБА_4, реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції, про визнання правочину недійсним та визнання права власності в порядку спадкування за законом,
19 лютого 2019 року до суду звернувся позивач з позовом до ОСОБА_2, треті особи без самостійних вимог - ОСОБА_3, приватний нотаріус ДМНО ОСОБА_4, реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції, про визнання правочину недійсним та визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Вивчивши подані матеріали, суддя дійшов висновку про те, що вони оформлені у порядку, встановленому статтями 175 - 177 Цивільного процесуального кодексу України, отже є підстави для призначення підготовчого судового засідання.
Керуючись статтями 178, 179, 187, 258 - 260 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1; 49000, м. Дніпро, вул. Полігонна, 23/26) до ОСОБА_2 (РНОКПП - НОМЕР_2; 49000, м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 20в/14), треті особи без самостійних вимог - ОСОБА_3 (49000, АДРЕСА_1), приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу ОСОБА_4 (49000, м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 115), реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції (49004, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 56), про визнання правочину недійсним та визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Розглянути справу за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 09 год. 00 хв. 14 травня 2019 року у приміщенні Кіровського районного суду міста Дніпропетровська (місто Дніпро, проспект Пушкіна, 29, кабінет № 9).
Запропонувати відповідачам протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив на позов разом з доказами, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, а також документами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів позивачу. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.
Запропонувати позивачу подати до суду відповідь на відзив протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання відзиву, а відповідачу - заперечення на відповідь протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання ним відповіді.
До відповіді на відзив, заперечень та пояснень щодо позову або відзиву обов'язково додаються докази надіслання (надання) їх копій та копій доданих до них документів іншим учасникам справи.
Зобов'язати позивача надати оригінали документів, копії яких додано до позову.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за наступною веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://court.gov.ua/sud0418.
Апеляційна скарга на ухвалу суду з приводу порушення судом правил підсудності може бути подана безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її постановлення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку з мотивів порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М.О. Католікян