Ухвала від 20.03.2019 по справі 201/11461/18

№ 201/11461/18

провадження 2/201/997/2019

УХВАЛА

20 березня 2019 року Жовтневий районний суд

м. Дніпропетровська

в складі: головуючого

судді Антонюка О.А.

з секретарем - Плевако О.О.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в м. Дніпро цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до державного реєстратора ОСОБА_2, Комунального підприємства «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації» Дніпропетровської обласної ради і ОСОБА_3, тертя особа Департамент адміністративних послуг і дозвільних процедур Дніпровської міської ради про визнання протиправним і скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 23 жовтня 2018 року звернувся до суду з позовом до відповідачів державного реєстратора ОСОБА_2, КП «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації» Дніпропетровської обласної ради і ОСОБА_3 про визнання протиправним і скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, позовні вимоги не змінювалися, не доповнювалися і не уточнювалися. Ухвалою судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 29 жовтня 2018 року провадження по цій справі було відкрито та призначено проведення судового засідання, розглядаються клопотання, справа по суті не слухалася, виносилися ухвали, спір по суті не вирішено.

Позивач і його представник на позові наполягали, відповідачі і представник відповідача з позовом не погодилися. Вважали за можливе закінчення підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду для слухання спору по суті.

Суд, з'ясувавши думку сторін, представників сторін, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

Слід звернути увагу і на те, що Європейський суд з прав людини у своїх рішеннях наголошує, що кожна сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов'язана з розумним інтервалом часу сама цікавитися провадженням у справі за його участю, добросовісно користуватися належними йому процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

Приймаючи до уваги вказане, суд приходить до висновку про те, що сторонами не порушуються інтереси учасників справи та інших осіб, тому суд вважає можливим клопотання задовольнити і призначити справу до розгляду спору по суті.

На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 2 ст. 200, ст. 256, 258-261, 353, 354 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до державного реєстратора ОСОБА_2, Комунального підприємства «Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації» Дніпропетровської обласної ради і ОСОБА_3, тертя особа Департамент адміністративних послуг і дозвільних процедур Дніпровської міської ради про визнання протиправним і скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та призначити справу до розгляду по суті на 08 год. 30 хв. 30 травня 2019 року.

Викликати в судове засідання для розгляду справи по суті сторони, третю особу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
80580139
Наступний документ
80580141
Інформація про рішення:
№ рішення: 80580140
№ справи: 201/11461/18
Дата рішення: 20.03.2019
Дата публікації: 22.03.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Соборний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (12.05.2021)
Дата надходження: 21.04.2021
Розклад засідань:
31.01.2020 08:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська