Ухвала від 20.03.2019 по справі 400/3120/18

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

20 березня 2019 р.м.ОдесаСправа № 400/3120/18

Суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду Осіпов Ю.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Софіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 12 лютого 2019 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Софіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 12 лютого 2019 року адміністративний позов ОСОБА_1 задоволено частково. Визнано протиправною відмову Софіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність ОСОБА_1 для ведення садівництва площею 0,12 га за адресою: АДРЕСА_1, оформлену листом від 08.10.2018 року вих. № 943/04-08. Зобов'язано Софіївську сільську раду Первомайського району Миколаївської області повторно розглянути заяву ОСОБА_1 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та надання її у власність для ведення садівництва площею 0,12 га за адресою: АДРЕСА_1 площею 0,12 га з кадастровим номером: НОМЕР_1 та прийняти рішення відповідно до ст. 186-1 Земельного кодексу України. У задоволенні позовних вимог про зобов'язання Софіївську сільську раду Первомайського району Миколаївської області затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та надання її у власність для ведення садівництва площею 0,12 га за адресою: АДРЕСА_1 площею 0,12 га з кадастровим номером: НОМЕР_1 відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеним рішенням суду 1-ї інстанції Софіївська сільська рада Первомайського району Миколаївської області 12.03.2019 року подало апеляційну скаргу.

Однак, ця апеляційна скарга не відповідає вимогам ст.296 КАС України, а саме: апелянтом не надано документ про сплату судового збору.

У відповідності до ст.4 Закону України «Про судовий збір», за подачу цієї апеляційної скарги на постанову суду 1-ї, судовий збір сплачується у розмірі 150% від тієї суми, яку слід було сплатити до суду 1-ї інстанції.

Виходячи з того, що до суду 1-ї інстанції слід було сплатити 768,40 грн. (за вимогу немайнового характеру заявлену фізичною особою), то до суду 2-ї інстанції за подачу апеляційного скарги, у даному випадку слід сплатити 1152,60 грн. на рахунок №34315206081007 отримувач: УК в м. Одесі / Приморський р-н./ 22030101 код ЄДРПОУ 38016923 банк отримувач: Казначейство України (ЕАП) МФО: 899998; та надати до суду оригінал квитанції про його сплату.

Згідно з ч.2 ст.298 КАС України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст.296 цього Кодексу, застосовуються положення ст.169 цього Кодексу.

Таким чином, зазначену апеляційну скаргу необхідно залишити без руху, з наданням апелянту 10-денного строку для усунення зазначених недоліків.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 169, 296, 298, 325 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Софіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області - залишити без руху.

Для усунення недоліків поданої апеляційної скарги надати апелянту 10-денний строк з моменту отримання копії ухвали.

Роз'яснити, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст.169 КАС України, апеляційна скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач: Ю.В. Осіпов