20.03.2019 Справа № 380/331/19
Провадження по справі № 1-кп/380/40/19
Іменем України
20 березня 2019 року Тетіївський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді: ОСОБА_1
при секретарі: ОСОБА_2
з участю прокурора : ОСОБА_3
обвинуваченого: ОСОБА_4
потерпілої: ОСОБА_5
розглянувши у підготовчому судовому засіданні матеріали кримінального провадження № 12019110300000049 від 18.02.2019 року за обвинуваченням:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Красноармійськ, Донецької області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , з середньою освітою, не працюючого, не одруженого, не військовозобов'язаного, в силу ст. 89 КК України не судимого,
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,-
встановив:
Кримінальне провадження підсудне Тетіївському районному суду Київської області.
Обвинувальний акт складено відповідно до вимог КПК України.
Підстав для закриття провадження у справі немає.
Згідно ч.1. ст. 314-1 КПК України з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду. Досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п'яти років позбавлення волі.
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про пробацію» для підготовки досудової доповіді персонал органу пробації має право отримувати інформацію про обвинуваченого від підприємств, установ, організацій або уповноважених ними органів та від громадян; досудова доповідь про обвинуваченого повинна містити: соціально-психологічну характеристику; оцінку ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення; висновок про можливість виправлення без обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.
Відповідно до ст.19 Закону України «Про пробацію» права, обов'язки, відповідальність, правовий та соціальний захист персоналу органу пробації визначаються Законом України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" та цим Законом.
Поскільки ОСОБА_4 обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тому складання досудової доповіді слід доручити Тетіївському районному відділу філії Державної установи "Центр пробації" в м. Києві та Київській області.
Керуючись ст.ст. 314-316 КПК України, суд -
ухвалив:
Кримінальне провадження №12019110300000049 від 18.02.2019 року за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч. 1 ст. 185 КК України призначити до одноособового судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 11 годину 00 хвилин 09 квітня 2019 року.
В судове засідання викликати обвинуваченого, потерпілу. Повідомити прокурора Тетіївського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури.
Доручити Тетіївському районному відділу філії Державної установи "Центр пробації" в м. Києві та Київській області скласти досудову доповідь відносно обвинуваченого:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Красноармійськ, Донецької області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , з середньою освітою, не працюючого, не одруженого, не військовозобов'язаного, в силу ст. 89 КК України не судимого, яку надати до Тетіївського районного суду Київської області в строк до 09 квітня 2019 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1