Справа №377/803/18
Провадження №2/377/108/19
20 березня 2019 року Славутицький міський суд Київської області у складі: головуючої - судді Малишенко Т.О., за участі секретаря судового засідання - Ахутіної А.А., за відсутності сторін, розглянувши у відкритому судовому засіданні в спрощеному порядку у залі суду в м. Славутичі цивільну справу за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 - про стягнення заборгованості,
Ухвалою від 22 лютого 2019 року заочне рішення Славутицького міського суду Київської області від 26 грудня 2018 року за позовом Акціонерного товариства «Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 - скасовано, призначено справу до розгляду в спрощеному провадженні на 20.03.2019 року о 15 годині 00 хвилині, з повідомленням сторін.
В призначене судове засідання сторони не з'явились.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, в поданій позовній заяві просив розглядати справу за його відсутності, позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив задовольнити, проти винесення заочного рішення не заперечував.
Відповідач у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується особистим підписом в розписці до судової повістки. Причину неявки суду не повідомив. Оскільки відповідач не з,явився в судове вперше, то суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи і повторно повідомити відповідача про розгляд справи.
Керуючись ст. 223 ЦПК України, -
Відкласти розгляд справи і призначити повторно судове засідання на 02.04.2019 року о 15 годині 00 хвилин у залі суду № 2 в м. Славутичі.
У судове засідання викликати представника позивача, відповідача.
Копію ухвали до відома надіслати позивачеві та відповідачеві.
Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud1023.
Ухвала не може бути оскаржена і набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Т. О. Малишенко