Рішення від 18.10.2018 по справі 0440/6850/18

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 жовтня 2018 року Справа № 0440/6850/18

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді ОСОБА_1

розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу №0440/6850/18 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, у якому позивач просить суд:

визнати протиправною відмову Саксаганського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області за № М 8675-18 від 08.06.2018 року у здійсненні перерахунку (донарахування) ОСОБА_2 з 01.06.2018р. з урахуванням складових заробітної плати, в тому числі сум допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань;

зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області з 01 червня 2018 року здійснити перерахунок (донарахування) та виплату пенсії ОСОБА_2, включивши до сум заробітної плати, з якої нараховується пенсія, суми, з яких сплачувались страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, з урахуванням відомостей, що зазначенні в довідці Софіївської районної державної адміністрації за № 16 від 18 травня 2018 року, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Справі за даним адміністративним позовом присвоєно єдиний унікальний номер судової справи - 0440/6850/18.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 18.09.2018р. відкрито провадження по справі №0440/6850/18 за вищезазначеним позовом та ухвалено здійснювати розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження згідно ч. 2 ст. 257 та ч. 1 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України у письмовому провадженні.

Згідно ст.126 Кодексу адміністративного судочинства України сторони були належним чином повідомлені про розгляд справи №0440/6850/18 у спрощеному провадженні.

В обґрунтування позовних вимог ОСОБА_2 зазначив, що 18.02.2011р. позивача було взято на облік у пенсійному органі та 02.04.2014р. здійснено перерахунок пенсії, однак як встановив у травні 2018 року позивач, йому при призначенні та здійсненні перерахунку відповідачем не були враховані суми виплат, з яких сплачувались страхові внески (зокрема, суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань), у зв'язку з чим після отримання довідки про складові заробітної плати за останнім місцем роботи ОСОБА_2 01.06.2018р. звернувся до відповідача із заявою щодо перерахунку пенсії з врахуванням відповідних складових заробітної плати, однак відповідач відмовив у проведенні такого перерахунку.

Позиція ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відображена у відзиві на позовну заяву та полягає у безпідставності заявлених до суду позовних вимог. Так, відповідач зазначив, що зарахування до складу заробітної плати матеріальної допомоги на оздоровлення. Водночас, відповідач зауважив, що матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, грошова допомога на оздоровлення - не належить до фонду оплати праці, суми такої матеріальної допомоги не є базою для нарахування єдиного соціального внеску.

Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши зміст норм матеріального та процесуального права, що регулюють спірні правовідносини, судом встановлено та матеріалами справи підтверджено наступне.

ОСОБА_2 перебуває з 18.02.2011р. на пенсійному обліку у Саксаганському відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ОСОБА_3 управління пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та отримує пенсію за віком, яку призначено йому як державному службовцю,

02.04.2014р. позивачу зроблено перерахунок пенсії, оскільки з 23.08.2012р. по 01.04.2014р. позивач знову працював на державній службі.

Водночас, позивач зауважує, що при призначенні та перерахунку йому пенсії, відповідачем не були враховані суми виплат, з яких сплачувались страхові внески, в тому числі з сум матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, про що ОСОБА_2 дізнався на початку травня 2018 року.

З огляду на викладене позивач звернувся за останнім місцем роботи до Софіївської районної державної адміністрації щодо видачі довідки про складові заробітної плати, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» за період з 01.09.2012р. до 31.01.2014р., з урахуванням фактично нарахованих та сплачених усіх виплат, з яких сплачувались страхові внески, у тому числі з сум матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати на момент призначення пенсії, для звернення до пенсійного фонду України з питання перерахування пенсії державного службовця.

Отримавши від Софіївської районної державної адміністрації довідку за №16 від 18.05.2018р. про складові заробітної плати (в т.ч. суми матеріальної допомоги на оздоровлення, де зазначено, що на всі виплати нараховані страхові внески (єдиний внесок), 01.06.2018р. ОСОБА_2 звернувся до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області із заявою щодо перерахунку пенсії з урахуванням зазначених складових заробітної плати в довідці Софіївської райдержадміністрація за №16 від 18.05.2018р., тобто з метою включення до розрахунку пенсії сум матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

У відповідь на дану заяву ОСОБА_3 управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області направлено позивачу лист за вих. №М 8675-18 від 08.06.2018р., у якому відповідач відмовив у проведенні перерахунку пенсії позивача за відповідною довідкою з урахуванням вищезазначених складових заробітної плати, мотивуючи свою відмову відсутністю законних підставі для проведення такого перерахунку.

Не погодившись із вищезазначеною позицією відповідача, ОСОБА_2 звернувся до суду із даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам та вирішуючи спір по суті заявлених позовних вимог, суд зазначає наступне.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 46 Конституції України визначено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Отже, право особи на отримання пенсії, як складова права на соціальний захист, є її конституційним правом.

Право на пенсійне забезпечення відповідних категорій громадян, встановлене законами України (в тому числі і Законом України «Про державну службу»), а відповідно до ст. ст. 22, 64 Конституції України є таким, що не підлягає звуженню та обмеженню.

Відповідно до рішення Конституційного Суду України від-22.09.2005. року N 5-рп/2005 конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані, а при прийнятті нових законів або внесенні змін, до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав свобод.

Крім того, Конституційний Суд України у своєму рішенні N 6-рп/2007 від 09.07.2007р. зазначив, що невиконання державою взятих на себе соціальних зобов'язань порушує принцип соціальної, правової держави; Встановлення певних соціальних пільг, компенсацій та гарантій є складовою конституційного права на соціальний захист і юридичними засобами здійснення цього права

Згідно частини 2 статті 33 Закону України «Про державну службу» №3723-XII від 16.12.1993р. (у редакції, чинній на момент виходу позивача на пенсію), заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранг, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

У відповідності до ст. 37 Закону України «Про державну службу» (в редакції чинній на час призначення пенсії) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, - незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 80 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі.

За кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.

Частина 2 статті 37-1 вказаного закону встановлює, що перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.

У частині 1 статті 1 Закону України «Про оплату праці» №108/95-ВР від 24.03.1995р. встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Статтею 2 Закону України «Про оплату праці» визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.

Частиною другою ст. 33 Закону України «Про державну службу» (в редакції чинній на час призначення пенсії), передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

Крім того, статтею 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» №1788-ХП від 05.11.1991р. врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.

Статтею 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначено, що до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної сум заробітної плати (доходу), з яких сплачуються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).

Відповідна позиція викладена також в листах Пенсійного Фонду України від 13.07.2011 р. №14399/03-20 та від 18 лютого 2011 р.

Стаття 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» №1058-IV від 09.07.2003р. визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування. Отже, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати. Те саме стосується і сум індексації заробітної плати, на які також було нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011р. - єдиний внесок на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Отже, для обчислення пенсії включаються усі види оплати праці (виплат, доходу), на які нараховано збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в тому числі і сума матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати, які включаються до складу заробітної плати державного службовця та враховуються при обчисленні розміру його пенсії.

Аналогічна позиція викладена у постановах Верховним Судом України у постановах від 20.02.2012р., 14.05.2013р. , 28.05.2013р., 06.11.2013р., від 03.06.2014р. у справах №№ 21-430а11, 21-97а13 , 21-125а13, 21-350а13, 21-134а14, а також у постановах Верховного Суду від 23.01.2018р. у справі № 495/6612/16-а, від 30.01.2018р. у справі № 638/20628/16-а, від 07.02.2018р. у справі № 521/11616/17, від 14.02.2018р. у справі № 576/1417/17.

Так, зокрема, у постанові від 03 червня 2014 року (справа №21-134а14) Верховний Суд України звернув увагу, що перевага у таких випадках має надаватись не положенням Законів України «Про державну службу» та «;Про оплату праці», які щодо спірних відносин є загальними, а спеціальним нормам, що визначають виплати (доходи) для обчислення пенсії, за наведених обставин - стаття 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та стаття 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

Відповідно до ч. 1 ст. 244-2 Кодексу адміністративного судочинства України - висновок Верховного Суду України щодо застосування норми права, викладений у його постанові, прийнятій за результатами розгляду справи з підстав, передбачених пунктами 1 і 2 частини першої ст. 237 цього Кодексу, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.

Таким чином, відповідачем відносно позивача фактично порушене його право щодо пенсійного забезпечення (в частині не врахування сум матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення, які виплачувались у розрахунковий період та з яких сплачувалися страхові внески), яке фактично виникло на стадії призначення пенсії в 2011 році та надалі пов'язано із перерахунком пенсії позивача 02.04.2014р.

Тобто, фактично має місце перерахункове обчислення раніше призначеної пенсії з урахуванням тих додаткових показників заробітної плати, які не були враховані при такому призначенні.

В листі відповідача за вих. №М 8675-18 від 08.06.2018р. зазначено, що Закон України «Про державну службу» №3723-ХІІ від 16.12.1993р., крім ст. 37, що застосовується до осіб, для яких зберігається право на призначення пенсії як держслужбовцям), втратив чинність, в зв'язку з прийняттям нового Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015р. за №889-\/ІІІ, який набув чинності 01.05.2016р. та що зазначеним Законом України «Про державну службу» за №889-\/ІІІ проведення перерахунків пенсій держслужбовців не передбачено.

Проте, вказане твердження безпідставне, оскільки це стосується осіб, яким здійснюється перерахунок раніше призначеної пенсії.

В той час як позивачу невірно обраховано пенсію при її призначенні, оскільки при призначенні не були включені всі складові заробітної плати, з яких були сплачені страхові внески.

Наведене також узгоджується із правовою позицією, викладеною в постанові Верховного Суду від 14.02.2018р. у справі № 576/1417/17.

Крім того, відповідач зазначає, що видана Софіївською районною державною адміністрацією довідка за №16 від 18.05.2018р. - не є довідкою встановленої форми для державних службовців, оскільки видана з посиланням на Порядок надання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсії, відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в той час як позивач у власній заяві про проведення перерахунку пенсії посилається на Закон України "Про державну службу".

У відповідності до роз'яснень Мінсоцполітики щодо надання підприємствами, установами, організаціями довідок про заробітну плату для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям від 01.11.2016р., зазначено, що відповідно до статті 90 Закону №889-УІІІ пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється за нормами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", що свідчить про те, що на момент звернення ОСОБА_2 до пенсійного органу іншої форми довідки про заробітну плату для перерахунку пенсії не передбачалось.

Стаття 98 Закону України «Про пенсійне забезпечення» регулює перерахунок раніше призначених пенсій. Він проводиться на підставі документів про заробіток додатково наданих пенсіонером.

Відповідно до статті 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» - суми пенсії, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачується за минулий час без обмеження будь яким строком.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» №1282-ХІІ від 03.07.1991р., індексації підлягають грошові доходи громадян одержані ними в гривнях на території України і які не мають разового характеру, зокрема, пенсії. Правила обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації та сум індексації грошових доходів населення визначаються Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1078 від 17.07.2003р.

У відповідності до пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення регулюються правовідносини у разі підвищення мінімальної заробітної плати, пенсії.

Перерахунок призначеного розміру пенсії не є підвищенням розміру пенсії у розумінні пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України №1078 від 17.07.2003р. «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення», а тому місяць перерахунку мені пенсії не може бути підставою для зміни базового місяця для проведення індексації пенсії. Згідно з пунктом 10-1 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації пенсій особам, які набули право на її призначення, щомісячного довічного грошового утримання, що виплачуються замість пенсії, здійснюється починаючи з місяця, в якому їх призначено. Обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації матеріального забезпечення безробітних здійснюється з місяця, в якому розпочата така виплата.

Разом з тим, відповідно до ст. 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» - перерахунок призначеної пенсії, крім випадків, передбачених частиною першою статті 35, частиною другою статті 38, частиною третьою статті 42 і частиною п'ятою статті 48 цього Закону, провадиться в такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа. Документи про призначення (перерахунок) пенсії розглядає територіальний орган Пенсійного фонду та не пізніше 10 днів з дня їх надходження приймає рішення про призначення (перерахунок) або про відмову в призначенні (перерахунку) пенсії.

Таким чином, суд вважає, що позивач має право на перерахунок призначеної пенсії державного службовця з 01.06.2018р.

Відповідно ч.2 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять.

Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень. Суд може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

З огляду на викладене, позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - підлягає задоволенню.

Вирішуючи питання про розподіл між сторонами судових витрат в порядку ст.ст. 143 та 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зазначає наступне.

При задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа (ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України).

Згідно із приписами ст. 132 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Як вбачається з матеріалів справи, позивачем при зверненні до суду понесені судові витрати, пов'язані зі сплатою судового збору за подання адміністративного позову до суду в розмірі 704,80 грн., що документально підтверджується наявною у матеріалах справи роздруківкою електронної квитанції (сплату судового збору здійснено з порталу http://court.gov.ua/) за №66429 від 06.09.2018р. на суму 704,80 грн.

Інші докази документально підтверджених судових витрат, понесених позивачем - у матеріалах справи відсутні.

Враховуючи положення ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, з огляду на те, що адміністративний позов ОСОБА_2 - задоволено повністю, суд доходить до висновку, що сума сплаченого позивачем судового збору за подачу адміністративного позову до суду в сумі 704, 80 грн. підлягає стягненню за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі №0440/6850/18 (Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області).

Керуючись ст.ст. 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_2 (зазначене позивачем у позовній заяві місце проживання/перебування: 65016, м.Одеса, вул. Ялинкова, 5/5; РНОКПП НОМЕР_1) до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (місцезнаходження: 49094, м.Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26; код ЄДРПОУ 21910427) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити повністю.

Визнати протиправною відмову Саксаганського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, оформлену листом за вих. №М 8675-18 від 08.06.2018р., у здійсненні перерахунку (донарахування) ОСОБА_2 з 01.06.2018р. з урахуванням складових заробітної плати, в тому числі сум допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області з 01.06.2018р. здійснити перерахунок (донарахування) та виплату пенсії ОСОБА_2, включивши до сум заробітної плати, з якої нараховується пенсія, суми, з яких сплачувались страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, з урахуванням відомостей, які зазначенні в довідці Софіївської районної державної адміністрації за №16 від 18.05.2018р., в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Стягнути на користь ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1) за рахунок бюджетних асигнувань ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427) судові витрати позивача по сплаті судового збору в сумі 704,80 грн. (сімсот чотири гривні вісімдесят копійок).

Копію рішення суду направити учасникам справи.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя ОСОБА_1