Справа № 569/12753/18
12.03.2019 року Здолбунівський районний суд
Рівненської області в складі:
головуючого судді Ємельянової Л.В.
з участю секретаря Аврамчук Н.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Здолбунові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
03 жовтня 2018 року до Здолбунівського районного суду Рівненської області надійшла цивільна справа № 569/12753/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, передана на розгляд в порядку ст.31 ЦПК України Рівненським міським судом Рівненської області.
Ухвалою Здолбунівського районного суду Рівненської області від 04 жовтня 2018 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін на 24 жовтня 2018 року.
24 жовтня 2018 року на адресу Здолбунівського районного суду надішла заява від позивача ОСОБА_1 про відкладення розгляду справи.
Розгляд справи неодноразово відкладався у зв'язку з неявкою в судові засідання сторін, у тому числі за клопотанням позивача про відкладення розгляду справи.
Матеріали справи не містять заяви позивача ОСОБА_1 про розгляд справи за її відсутності.
Пунктами 2, 3, 4 ч.2 ст.43 ЦПК України встановлено, що учасники справи зобов'язані: сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи; з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою; подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази.
Ухвалою Здолбунівського районного суду Рівненської області від 17 січня 2019 року позовну заяву було залишено без руху та надано позивачу строк - протягом п'яти днів з дня отримання ухвали суду для усунення недоліків.
Вказану ухвалу суду було надіслано позивачу на адреси вказані в позовній заяві, а саме: за зареєстрованим місцем проживання позивача в с.Йосипівка Здолбунівського району Рівненської області, вул.Берегова, 7А, та за фактичним місцем проживання позивача в АДРЕСА_1.
Відповідно до п.8 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.
Враховуючи, що позивач не виправила недоліки позовної заяви у встановлений судом строк, позов слід залишити без розгляду.
На підставі наведеного та керуючись п.8 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд -
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу, що особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Рівненського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Здолбунівський районний суд Рівненської області.