Справа № 539/1405/18
Провадження № 1-кп/539/165/2019
14 березня 2019 року Лубенський міськрайонний суд
Полтавської області
у складі: головуючого - судді - ОСОБА_1 ,
секретаря судового засідання - ОСОБА_2
з участю прокурора - ОСОБА_3
обвинуваченого - ОСОБА_4
захисника - ОСОБА_5
та представників потерпілих - ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , потерпілого ОСОБА_8 та ОСОБА_9
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Лубни, Полтавської області кримінальне провадження № 12017170240000150 від 02.02.2018 року по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.15, ч.3 ст.185, ч.3 ст.185 КК України, -
В провадження Лубенського міськрайонного суду Полтавсько області надійшов обвинувальний акт щодо обвинуваченого ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.15, ч.3 ст.185, ч.3 ст.185 КК України, з додатками до нього. Даний обвинувальний акт перебував у провадженні судді ОСОБА_10 .
Ухвалою суду від 23.01.2019 року вищевказана справа була прийнята до провадження судді ОСОБА_1 зі стадії підготовчого судового засідання.
У судовому засіданні прокурор вважає, що обвинувальний акт відповідає вимогам КПК України, справа підсудна Лубенському міськрайонному суду, підстав для закриття провадження або повернення прокурору не встановлено. Прохає призначити справу до судового розгляду
Учасники судового провадження не заперечують щодо призначення справи до судового розгляду.
Відповідно до ст. 315 КПК України, якщо під час підготовчого судового засідання не будуть встановлені підстави для прийняття рішень, передбачених п.п. 1-4 ч.3 ст. 314 цього Кодексу, суд проводить підготовку до судового розгляду. З метою підготовки до судового розгляду суд: визначає дату та місце проведення судового розгляду; з'ясовує, у відкритому чи закритому судовому засіданні необхідно здійснювати судовий розгляд; з'ясовує питання про склад осіб, які братимуть участь у судовому розгляді; розглядає клопотання учасників судового провадження про: здійснення судового виклику певних осіб до суду для допиту; витребування певних речей чи документів; здійснення судового розгляду в закритому судовому засіданні; вчиняє інші дії, необхідні для підготовки до судового розгляду.
Враховуючи вищенаведені вимоги діючого кримінального процесуального законодавства України, суд вважає, що обвинувальний акт відповідає вимогам КПК України, підстав для закриття справи чи повернення її прокурору не встановлено, при направленні справи до суду дотримані вимоги територіальної підсудності, отже перешкод у призначенні справи до судового розгляду не встановлено.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.
Запобіжний захід відносно ОСОБА_4 у даному кримінальному провадженні не обирався, клопотання про його обрання та інших клопотань від учасників судового провадження не надійшло. На даний час ОСОБА_4 відбуває покарання за попереднім вироком Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 19.01.2017 року.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 314-316, 369-372 КПК України, суд,-
Призначити судовий розгляд кримінального провадження по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.15, ч.3 ст.185, ч.3 ст.185 КК України у відкритому судовому засіданні в приміщенні Лубенського міськрайонного суду Полтавської області на 15 год.15 хв. 26 квітня 2019 року.
Розгляд кримінального провадження проводити суддею одноособово.
У судове засідання викликати учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1