Справа № 462/747/19
11 березня 2019 року місто Львів
Залізничний районний суд м. Львова:
в складі:
головуючого - судді Румілової Н.М.,
при секретарі Шиманської Я.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Львові заяву Державного підприємства «Львівський державний завод «ЛОРТА» про скасування судового наказу,
11 лютого 2019 року Залізничним районним судом м. Львова видано судовий наказ, №462/747/19, згідно якого постановлено стягнути з ДП ЛДЗ «ЛОРТА», що знаходиться за адресою: 79040, м. Львів, вул. Патона, 1, код ЄДРПОУ 30162618 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 середній заробіток за час затримки розрахунку у розмірі 35 387 /тридцять п'ять тисяч триста вісімдесят сім/ грн. 34 коп.,та 192 грн. 10 коп. судового збору на користь держави.
Згідно з ч.1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу.
ДП ЛДЗ «ЛОРТА»у встановлений ЦПК України строк подало заяву про скасування вищевказаного судового наказу, мотивуючи тим, що вони не згідні з вимогами стягувача.
Заявник та ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилися, хоча належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи, наслідки неявки.
Відповідно до ч. 3 ст. 171 ЦПК України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.
Дослідивши матеріали справи №462/747/19, суд приходить до висновку, що судовий наказ підлягає скасуванню, роз'яснивши стягувачу, що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 170, 171 ЦПК України, суд, -
Скасувати судовий наказ № 462/747/19 від 11 лютого 2019 року за заявою ОСОБА_1 Степановичапро стягнення з Державного підприємства «Львівський державний завод «ЛОРТА» заборгованості по заробітній платі у сумі 35387 /тридцять п'ять тисяч триста вісімдесят сім/ грн. 34 коп.
Роз'яснити стягувачу, що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя: Н.М.Румілова