про відкладення
Єдиний унікальний номер №440/748/18
Провадження № 2/440/302/2019
13 березня 2019 року
Буський районний суд Львівської області
в складі:головуючого-судді ОСОБА_1М.
при секретарі Гута О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Буську справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики, -
В провадженні Буського районного суду Львівської області перебуває цивільна справа за означеним позовом.
Позивач позов підтримав, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві, просить позов задоволити.
Представник відповідача, ОСОБА_4, подав клопотання про відкладення розгляду справи, немає можливості прибути в дане судове засідання, оскільки зайнятий в іншому судовому засіданні.
Відповідно до ч. 2ст. 247 ЦПК України у зв'язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
За таких обставин розгляд справи відповідно до вимог ст. 223 ЦПК України, слід відкласти.
Керуючись ст.ст. 223, 240, 247, 258, 260 ЦПК України, суд -
Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики, відкласти на 09 квітня 2019 року на 10.00 год. з викликом сторін в судове засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Б. М. Журибіда