про виправлення описки
11 березня 2019 року м. Київ № 810/3471/18
Суддя Київського окружного адміністративного суду Брагіна О.Є., розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в рішенні суду в межах адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Білоцеркіського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання протиправною бездіяльність ,
рішенням суду у даній справі були задоволені вимоги позивача, визнані протиправними дії Білоцерківського ОУПФУ щодо непризначення (перерахунку) йому пенсії згідно довідки №19-78-18/Д-57 від 02.04.2018 р. про заробітну плату в зоні відчуження в період з 05.05.1986 р. по 08.05.1986 р. та зобов'язано відповідача здійснити перерахунок пенсії з 03.04.2018 року відповідно до заяви від 03.04.2018 р. на підставі поданої довідки про заробітну плату.
Як було встановлено судом, під час оформлення та роздрукування рішення суду, у вступній його частині допущена помилка у зазначенні дати його прийняття, замість "11.02.2019 р." помилково вказано "03.09.2018 р".
За правилами ч.1-2 ст.253 КАСУ, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Ураховуючи наявне у суду право на виправлення допущеної помилки у судовому рішенні з власної ініціативи в порядку розгляду заяви за правилами письмового провадження, суд вважає за необхідне розглянути питання про виправлення описки у письмовому провадження та зробити виправлення у вступній частині рішення змінивши дату ухвалення з "03.09.2018 р." на "11.02.2019 р.".
Керуючись статтями 243, 248, 250, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
виправити дату ухвалення рішення, зазначену у вступній його частині та читати замість "03.09.2018 р." "11.02.2019 р.".
Копію ухвали направити сторонам до відома.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя Брагіна О.Є.