Ухвала від 11.03.2019 по справі 588/171/19

Справа № 588/171/19

провадження № 2/588/200/19

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи до судового розгляду по суті

11 березня 2019 року Тростянецький районний суд Сумської області у складі:

головуючого судді Маслова В. В.,

за участю секретаря судового засідання Ноздріної В. О.,

позивача ОСОБА_1,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду у м. Тростянці матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Люджанської сільської ради Тростянецького району Сумської області про визнання права на продовження приватизації земельної ділянки в порядку спадкування,

УСТАНОВИВ:

У провадженні Тростянецького районного суду Сумської області перебуває цивільна справа за указаним позовом.

Позивач у підготовчому судовому засіданні позов підтримав, вказав, що не бажає уточнювати вимоги, подав всі наявні докази, повідомив про всі обставини справи, які йому відомі, зазначив, що з аналогічним позовом раніше не звертався до суду. Крім того, позивач у зв'язку з неможливістю самостійно подати докази заявив клопотання про витребування з Тростянецької державної нотаріальної контори інформацію зі Спадкового реєстру про те чи відкривалась спадкова справа після смерті ОСОБА_3, яка померла 17.09.2014 року та ОСОБА_4, який помер 15.08.2010 року та інформацію про посвідчені заповіти.

Представник відповідача в підготовче судове засідання не з'явився, подав письмове клопотання про проведення розгляду справи без його участі.

Під час підготовчого судового засідання вирішено питання про склад осіб, які беруть участь у справі, з'ясовано, якими доказами позивач мотивує свій позов, з'ясовано питання про розмір заявлених судових витрат.

Судом обговорено порядок з'ясування обставин та дослідження доказів.

Суд провівши всі дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, дійшов висновку про необхідність закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись вимогами статей 197-200 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити до судового розгляду по суті справу за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Люджанської сільської ради Тростянецького району Сумської області про визнання права на продовження приватизації земельної ділянки в порядку спадкування на 13 год. 00 хв. 08 квітня 2019 року.

Клопотання позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати з Тростянецької державної нотаріальної контори Інформаційну довідку зі Спадкового реєстру про те чи відкривалась спадкова справа після смерті ОСОБА_3, яка померла 17.09.2014 року та ОСОБА_4, який помер 15.08.2010 року та інформацію про посвідчені заповіти щодо цих осіб.

У судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя В. В. Маслов

Попередній документ
80373983
Наступний документ
80373985
Інформація про рішення:
№ рішення: 80373984
№ справи: 588/171/19
Дата рішення: 11.03.2019
Дата публікації: 13.03.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тростянецький районний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за заповітом