вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
12.03.2019 Справа № Б15/365-08
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
без участі представників сторін
розглянувши заяву ОСОБА_1, м. Дніпро
до боржника Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 139 (код ЄДРПОУ 05748772)
про визнання додаткових грошових вимог та зобов'язання ліквідатора провести перерахунок суми заборгованості за весь час вимушеного прогулу та затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 30.12.08р. порушено провадження у справі про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 139 (код ЄДРПОУ 05748772).
Ухвалою господарського суду від 13.02.2009р. введено процедуру розпорядження майном, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Дикого І.А. та зобов'язано заявника опублікувати в одному із офіційних друкованих органів оголошення про порушення провадження у справі для виявлення кредиторів та встановлені строки подальших процесуальних дій в процедурі розпорядження майном.
Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство опубліковано в газеті "Голос України" 21.02.2009 р. № 32.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 24.06.11р. затверджено реєстр вимог кредиторів по даній справі.
Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 12.07.11р. Відкрите акціонерне товариство "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 139 (код ЄДРПОУ 05748772) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Барановського Олександра Миколайовича, ліцензія серія АВ №470482; поштова адреса: АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1.
Оголошення про визнання боржника банкрутом опубліковано в газеті "Голос України" № 135-136 від 27.07.2011р.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 25.02.16р. припинено повноваження арбітражного керуючого Барановського Олександра Миколайовича як ліквідатора Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м. Дніпропетровськ (ЄДРПОУ 05748772) та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Левченка Віталія Володимировича, свідоцтво № 100 від 01.02.2013р., адреса: АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_2.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 19.11.18р. відмовлено в задоволенні позовної заяви №02-02/111 від 16.08.17р. ліквідатора Левченка В.В. про визнання недійсним договору поставки №158/юр від 10.06.2010р. та застосування наслідків недійсності правочину .
Постановою Центрального апеляційного господарського суду від 09.01.19р. апеляційну скаргу АТ "Банк Кредит Дніпро" залишено без задоволення, ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 19.11.18р. - без змін.
13.02.19р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшов запит Центрального апеляційного господарського суду про направлення на їх адресу справи №Б15/365-08 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро, у зв'язку з надходженням касаційної скарги Акціонерного товариства "Банк Кредит Дніпро" на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 19.11.2018р. та на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 09.01.2019р., для подальшого її направлення до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, м. Київ.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 14.02.19р. зупинено провадження по даній справі та направлено справу №Б15/165-08 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро до Центрального апеляційного господарського суду для подальшого направлення до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.
07.03.19р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява №б/н від 07.03.19р. ОСОБА_1, м. Дніпро про визнання додаткових грошових вимог та зобов'язання ліквідатора провести перерахунок суми заборгованості за весь час вимушеного прогулу та затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі.
На даний час справа до господарського суду Дніпропетровської області не поверталась.
Виходячи з вищенаведеного, господарський суд вирішив відкласти вирішення питання щодо прийняття заяви ОСОБА_1, м. Дніпро з грошовими вимогами до банкрута до розгляду до повернення справи №Б15/365-08 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро до господарського суду Дніпропетровської області.
Керуючись ст. 234 ГПК України, ст. 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
Відкласти вирішення питання щодо прийняття заяви ОСОБА_1, м. Дніпро з грошовими вимогами до банкрута до розгляду до повернення справи №Б15/365-08 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Завод "Дніпропрес", м.Дніпро до господарського суду Дніпропетровської області.
Копію ухвали направити ліквідатору, ОСОБА_1
Ухвала набирає законної сили з 12.03.19р. та не підлягає оскарженню.
Суддя Н.М. Камша