11.03.19 Справа № 469/239/19
2/469/372/19
11 березня 2019 року смт.Березанка
Березанський районний суд Миколаївської області у складі головуючої судді Гапоненко Н.О., розглянувши позовну заяву
ОСОБА_1, місце проживання: АДРЕСА_1
та ОСОБА_2, місце проживання: АДРЕСА_2
до Коблівської сільської ради, адреса: 57453, Миколаївська область, Березанський район, с.Коблеве, вул. Одеська, 4,
про визнання угоди дійсною та визнання права власності на нерухоме майно, -
Позивачі 01 березня 2019 року звернулися до Березанського районного суду з зазначеним позовом, у якому просили визнати дійсним договору купівлі-продажу житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами по вул.Шкільна, 15 в с.Рибаківка Березанського району Миколаївської області, укладений між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 у простій письмовій формі 17 травня 1997 року, та визнати за позивачами право спільної сумісної власності на вказаний будинок, посилаючись на те, що будинок придбаний позивачами під час перебування у шлюбі, сторонами угоди повністю виконано її умови, проте продавець будинку ОСОБА_3 ухилилась від її нотаріального посвідчення, а ІНФОРМАЦІЯ_1 померла, не залишивши спадкоємців.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлені, правила підсудності дотримано.
Так як справа є незначної складності, ціна позову складає 27334,00 грн., тому відповідно до п.2 ч.6 ст.19, ч.ч.3,4 ст.274 ЦПК України справа визнається судом малозначною та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Викладене у позовній заяві клопотання позивачів про виклик свідків відповідає вимогам ч.ч.2, 3 ст.91 ЦПК України, а тому підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.158-161, 187 ЦПК України, суд-
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін та свідків ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_7 на 11.00 год. 15 жовтня 2019 року у приміщенні Березанського районного суду Миколаївської області (57401, смт.Березанка Миколаївської області, вул.Центральна, 58), зала судових засідань № 3.
Визначити резервну дату проведення судового засідання на 11.00 год. 25 листопада 2019 року.
Попередити свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Відповідач має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду відзив на позовну заяву, до якого додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Позивач не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву має право надати відповідь на відзив з відповідними доказами і підтвердженням направлення відповіді на відзив і доданих до неї документів іншим учасникам справи.
Відповідач не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив має право надати суду заперечення на відповідь на відзив з підтвердженням направлення заперечень учасникам справи.
Інформація щодо справи, що розглядається, може бути отримана учасниками справи на офіційному порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки Березанського районного суду http://court.gov.ua/fair/sud1403/).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо недотримання правил підсудності безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення, в іншій її частині ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя: