Рівненський апеляційний суд
07 березня 2019 року м. Рівне
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду в складі:
судді - доповідача - ОСОБА_1
суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
з участь секретаря судового засідання - ОСОБА_4 ,
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Рівне матеріали провадження за поданням голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області про направлення клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні №12019180040000139 від 09.02.2019 року відносно ОСОБА_5 за ч.1 ст.309 КК України з одного суду до іншого в межах юрисдикції апеляційного суду,
До Рівненського апеляційного суду надійшло подання голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області про направлення клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні №12019180040000139 від 09.02.2019 року відносно ОСОБА_5 за ч.1 ст.309 КК України з одного суду до іншого в межах юрисдикції апеляційного суду.
Подання обґрунтоване тим, що утворити склад суду в Дубенському міськрайонному суді Рівненської області не можливо, тому голова суду ОСОБА_6 звернувся із поданням про направлення зазначеного клопотання з одного суду до іншого в межах юрисдикції апеляційного суду.
Заслухавши суддю-доповідача, колегія суддів вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст.34 КПК України до початку судового розгляду у виняткових випадках кримінальне провадження може бути передано на розгляд іншого суду з метою забезпечення оперативності та ефективності кримінального провадження. Питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого.
В провадженні Дубенського міськрайонного суду Рівненської області знаходиться клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні №12019180040000139 від 09.02.2019 року відносно ОСОБА_5 за ч1. ст.309 КК України.
В Дубенському міськрайонному суді здійснює правосуддя один суддя.
Суддя ОСОБА_6 не може брати участь у розгляді клопотання, оскільки він приймав участь у вказаному провадженні як слідчий суддя.
Відповідно до протоколу неможливості розподілу судової справи між суддями, призначення справи не відбулося через відсутність потрібної кількості суддів (а.с.11).
Оскільки, сформувати склад суду в Дубенському міськрайонному суді Рівненської області неможливо, клопотання підлягає передачі на розгляд до іншого суду.
На підставі наведеного та керуючись ст. 34 КПК України, колегія суддів, -
Подання голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області - задовольнити.
Клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні №12019180040000139 від 09.02.2019 року відносно ОСОБА_5 за ч.1. ст.309 КК України з одного суду до іншого в межах юрисдикції апеляційного суду передати на розгляд Здолбунівському районному суду Рівненської області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Судді:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3