Ухвала від 12.02.2019 по справі 472/544/18

Справа № 472/544/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"12" лютого 2019 р. смт.Веселинове

Суддя Веселинівського районного суду Миколаївської області Кучерявенко С.С. розглянув клопотання представника позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Веселинівського районного суду Миколаївської області перебуває цивільна справа за позовом ПАТ "Страхова компанія "Українська страхова група" до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо - транспортної пригоди.

До суду надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.

У своєму клопотанні представник позивача вказує, що проживає в м.Києві та не може прибути до Веселинівського районного суду Миколаївської області, у зв'язку з чим просить провести його в режимі відеоконференції з Святошинським районним судом м. Києва, що знаходиться за адресою :03148, м. Київ, вул. Я.Коласа,27 - а

У відповідності до вимог ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обовязковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за пять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобовязаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - задовольнити.

Судове засідання по цивільній справі за позовом ПАТ "Страхова компанія "Українська страхова група" до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди заподіяної внаслідок дорожньо - транспортної пригоди, що призначене на 09 годину 00 хвилин 26 лютого 2019 року, провести в режимі відеоконференції.

Доручити Святошинському районному суду м. Києва, що знаходиться за адресою : 03148, м. Київ, вул. Я.Коласа,27 - а, забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача та надати час для проведення судового засідання в режимі відеоконференції 26 лютого 2019 року з 09 години 00 хвилин по 10 годину 00 хвилин.

Роз'яснити особам, щодо яких вирішено питання про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області: смт. Веселинове Миколаївської області вул. Мозолевського 36, такі особи беруть участь у судовому засіданні в загальному порядку.

Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надіслати до Святошинського районного суду м. Києва та сторонам по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Веселинівського районного суду Миколаївської областіОСОБА_3

Попередній документ
80322451
Наступний документ
80322453
Інформація про рішення:
№ рішення: 80322452
№ справи: 472/544/18
Дата рішення: 12.02.2019
Дата публікації: 11.03.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Веселинівський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про недоговірні зобов`язання; Спори про відшкодування шкоди