Справа № 182/1294/19
Провадження № 2/0182/1545/2019
04.03.2019 року м. Нікополь
Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рибакова В.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, -
Позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою, яка підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням п.5 ч.3 ст.175, ч.6 ст.175, ч.5 ст.177 ЦПК України, а саме:
-з позовної заяви вбачається, що відповідач ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, тобто є неповнолітньою особою, проте у позовній заяві зазначено неповнолітню ОСОБА_3 відповідачем замість зазначення відповідачем законного представника в інтересах неповнолітнього, що відповідає положенням ст. 59 ЦПК України;
-позивачем не викладено обставин щодо того, ким доводяться їй відповідачі, у зв'язку з чим були зареєстровані у спірній квартирі, ким доводяться один одному ОСОБА_2 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 (для вирішення питання щодо залучення законного представника неповнолітнього);
-з позовної заяви вбачається, що відповідач ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, є неповнолітньою особою, однак всупереч ст.19 СК України, в позові не зазначено третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Орган опіки та піклування (що буде відповідати ст.54 ЦПК України), з дотриманням положень ст.ст.175,177 ЦПК України;
-в акті обстеження умов проживання від 20.02.2019 року відсутні підписи сусідів, тому позивачу слід надати акт належним чином оформлений та засвідчений.
Недоліки слід усунути з урахуванням вимог ч.1 ст.177 ЦПК України.
Відповідно до ст.185 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст.ст. 175,177 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 175,177,185,260 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, - залишити без руху.
Надати позивачу десятиденний строк з дня вручення ухвали для усунення вищевказаних недоліків.
У випадку не усунення вказаних недоліків заяву вважати не поданою і повернути її позивачу з усіма доданими документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_4