Справа № 199/1768/19
(1-кс/199/563/19)
про повернення скарги
06.03.2019 м. Дніпро
Слідчий суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1 , ознайомившись з матеріалами скарги директора Повного товариства «Ломбард «Золота корпорація Блаженська та Капустін» ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого СВ Амур-Нижньодніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області,
05 березня 2019 року до суду надійшла скарга директора Повного товариства «Ломбард «Золота корпорація Блаженська та Капустін» ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого СВ АНД ВП ГУНП в Дніпропетровській області.
Ознайомившись зі скаргою, суд дійшов до наступного висновку.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 304 КПК України скарга повертається, якщо скаргу подала особа, яка не має права подавати скаргу.
Так, до скарги не додано документів, які регламентовані ст. 58 КПК України та які підтверджують, що ОСОБА_2 є керівником юридичної особи - Повного товариства «Ломбард «Золота корпорація Блаженська та Капустін» чи іншою уповноваженою законом або установчими документами особою.
Таким чином, оскільки при зверненні до суду зі скаргою не дотримані вимоги кримінального процесуального закону стосовно підтвердження представництва потерпілого, слідчий суддя, керуючись п. 1 ч. 2 ст. 304 КАС України,
Скаргу директора Повного товариства «Ломбард «Золота корпорація Блаженська та Капустін» ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого СВ АНД ВП ГУНП в Дніпропетровській області повернути заявникові.
Роз'яснити, що повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку, передбаченому КПК України.
На ухвалу слідчого судді протягом п'яти днів з дня отримання її копії може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.
Слідчий суддя ОСОБА_1