справа №1340/4530/18
20 лютого 2019 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд, головуючий суддя Гавдик З.В., секретар судового засідання Палюк М.М., розглянувши в судовому засіданні адміністративну справу за
позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кінгспан-Україна», представник - ОСОБА_1
до Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, представник - ОСОБА_2
про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення
Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю «Кінгспан-Україна» звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із вищевказаним адміністративним позовом, в якому просило визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3 від 20 вересня 2018 року.
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що висновки відповідача про завищення податкового кредиту з податку на додану вартість в сумі 205432,00 грн. за жовтень 2017 року є протиправними, оскільки всі імпортні вантажно-митні декларації оформлені позивачем в електронній формі у відповідності з вимогами Митного кодексу України та подані до відповідного Митного органу, що здійснював митне оформлення товару, відповідно позивач вважає правомірним віднесення до складу податкового кредиту за жовтень 2017 року суми ПДВ згідно оформлених ВМД на загальну суму ПДВ 1386941,71 грн.
Щодо висновків відповідача про заниження податкового зобов'язання по платі за землю та неподання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2017 рік в сумі 474100,00 грн., позивач зазначає, що 14.02.2017 року надіслав цінним листом на адресу Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області податкову декларацію з земельного податку за 2017 рік. Згідно надісланої Декларації з земельного податку за 2017 рік ТОВ «Кінгспан-Україна» самостійно задекларувало до сплати 474100,00 грн. земельного податку. Позивач не отримував письмового повідомлення з Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області про відмову в прийнятті декларації з земельного податку за 2017 рік.
Відповідно позивач вважає прийняті ГУ ДФС у Львівській області податкові повідомлення-рішення №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3 від 20 вересня 2018 року протиправними та такими, що підлягають скасуванню.
Представник позивача в судових засіданнях позовні вимоги підтримав, надав суду додаткові докази та пояснення, просив позов задоволити повністю.
Відповідач проти позову заперечив з підстав, що ГУ ДФС у Львівській області проведена планова виїзна перевірка позивача за період з 01.01.2015 року по 30.06.2018 року, про що складено відповідний акт яким правомірно встановлено розбіжність в сумі 205432,00 грн. між сумами ПДВ відповідно до вантажно - митних декларацій та сумами податку на додану вартість віднесеними до податкового кредиту відображених у податковій декларації з податку на додану вартість: а саме платником в жовтні 2017 року відображено в рядку 11.1 декларації «Ввезені на митну територію України товари, необоротні активи» вартість ввезених товарів в сумі 6934705 грн. та суму ПДВ 1386941 грн., однак відповідно до інформаційної бази даних «Податковий блок» та представлених первинних документів (вантажно - митних декларацій) фактурна вартість ввезених товарів 5907545 грн. та сума податку на додану вартість 1181509 грн.
Відповідач зазначає, що при здійсненні операцій із ввезення товарів на митну територію України формування податкового кредиту з ПДВ здійснюється лише за умови наявності належним чином оформленої митної декларації.
Тимчасова або неповна декларація не є завершальним документом, її подання не є фактом завершення декларування, а передбачає лише спрощений порядок випуску товарів у вільний обіг. Таке спрощення покладає на декларанта обов'язок протягом 30 днів з дня випуску товарів у вільний обіг подання митної декларації, заповненої у звичайному порядку, тим самим забезпечується завершеність процедури декларування. Прийняття митним органом такої декларації і є завершальним юридичним фактом правовідносин митного оформлення.
У разі випуску товарів у вільний обіг у спрощеному порядку з поданням платником тимчасової або неповної митної декларації суми ПДВ відносяться до податкового кредиту на підставі поданої платником та прийнятої митним органом митної декларації, заповненої у звичайному порядку з установленим обсягом даних, яка підтверджує завершення декларування ввезеного на митну територію товару (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту).
Також перевіркою встановлено, що відповідно до Державного акта на право власності на земельну ділянку серія ЯЕ №715597 від 11.06.2008 року ТОВ «Кінгспан Україна» володіє власною земельною ділянкою загальною площею 12,500 га., цільове призначення власної земельної ділянки: для будівництва та обслуговування заводу по виробництву будівельних матеріалів.
Земельна ділянка розташована за адресою Донецька область, м. Артемівськ вул. Лумумби, 86-а.
Проведеною перевіркою встановлено, що позивачем не подано податкову декларацію з плати за землю за 2017 рік, чим порушено вимоги пункту 286.2 статті 286 ПК України, а також встановлено заниження податкового зобов'язання з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2017 рік в сумі 474100,00 грн.
Представник відповідача в судових засіданнях позовні вимоги заперечив, надав суду додаткові докази та пояснення, просив в задоволені позову відмовити повністю.
Згідно п. 3 ч. 3 ст. 246 КАС України, суд зазначає, що ухвалою від 04 жовтня 2018 року у даній справі відкрито спрощене провадження у справі. Ухвалою судді від 03 грудня 2018 року постановлено про перехід з спрощеного провадження в загальне позовне провадження. Протокольною ухвалою судді 23.01.2019 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.
Судом встановлені наступні обставини:
Головним управлінням ДФС у Львівській області проведено документальну планову виїзну перевірку позивача за результатами якої складено акт від 11.09.2018 року № 2250/13-01-14-02/34297096. Вказаною перевіркою встановлено наступні порушення:
1) п.187.8. ст. 187, п. 198.2., п. 198.6. ст. 198, п. 201.12. ст. 201 ПК України, в результаті чого занижено податок на додану вартість на загальну суму 205432,00 грн., в тому числі за травень 2018 року в сумі 182 824 гривні та за червень 2018 року в сумі 22 608 гривень.
2) п.286.2. ст. 286 ПК України чим занижено податкове зобов'язання по платі за землю за 2017 рік в сумі 474100,00 грн.
3) п. 120.1. ст. 120 ПК України за неподання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та /або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2017 рік.
20.09.2018 року Головним управлінням ДФС у Львівській області на підставі акту перевірки від 11.09.2018 року № 2250/13-01-14-02/34297096 прийнято спірні податкові повідомлення-рішення:
- №0015511402, яким ТОВ «Кінгспан-Україна» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем податку на додану вартість в сумі 205432,00 грн., і за штрафними(фінансовими) санкціями (штрафами) в сумі 51358,00 грн.
- №0015561402, яким ТОВ «Кінгспан-Україна» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем земельний податок з юридичних осіб на суму 474100 грн., і за штрафними(фінансовими) санкціями (штрафами) в сумі 118525 грн.
- №0015571402, яким до ТОВ «Кінгспан-Україна» застосовано штрафну санкцію за неподання податкової декларації з плати за землю за 2017 рік в сумі 170,00 грн.
Докази надані позивачем, копії, а саме:
-податкової декларації з податку на додану вартість за 2017 рік з квитанцією №2; Звітна;
-вантажно-митних декларацій № UA209150/2017/111037 від 02.10.2017 року, № UA209150/2017/111193 від 04.10.2017 року, № UA209150/2017/111314 від 06.10.2017 року, № UA209150/2017/111424 від 09.10.2017 року, № UA209150/2017/111644 від 11.10.2017 року, № UA209150/2017/111933 від 18.10.2017 року, № UA209150/2017/111937 від 18.10.2017 року, № UA209150/2017/111932 від 18.10.2017 року, № UA209150/2017/111931 від 18.10.2017 року, № UA209150/2017/112221 від 23.10.2017 року,№ UA209150/2017/112364 від 25.10.2017 року, № UA209150/2017/112369 від 26.10.2017 року, № UA209150/2017/112401 від 26.10.2017 року, № UA209150/2017/112402 від 26.10.2017 року, № UA209150/2017/112484 від 27.10.2017 року, № UA209150/2017/112478 від 27.10.2017 року, № UA209150/2017/112500 від 27.10.2017 року, № UA209150/2017/112499 від 27.10.2017 року, № UA209150/2017/112548 від 30.10.2017 року, № UA209150/2017/112552 від 30.10.2017 року, № UA209150/2017/112569 від 30.10.2017 року,№ UA209150/2017/112570 від 30.10.2017 року;
-податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності за 2017 рік; Звітна;
-опису вкладення до цінного листа на ім'я Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області; найменування документів: декларація з плати за землю, опис документації;
-відстеження пересилання поштових відправлень - штриховий ідентифікатор 7903513620697, за яким відправлення за номером 7903513620697 вручене за довіреністю 21.02.2017 року об'єктом поштового зв'язку 84511.
Судом враховуються аргументи наведені позивачем про протиправність саме спірних рішень відповідача з наступних підстав згідно встановлених судом обставин та вимог законодавства:
Податковим повідомленням-рішенням № НОМЕР_1, збільшено позивачу суму грошового зобов'язання за платежем податку на додану вартість в сумі 205432,00 грн., і за штрафними(фінансовими) санкціями (штрафами) в сумі 51 358,00 грн.
Завищення позивачем податкового кредиту з податку на додану вартість в сумі 205432 гривні за жовтень 2017 року контролюючий орган вбачає у розбіжності в сумі 205432 гривні між сумами ПДВ відповідно до вантажно-митних декларацій та сумами податку на додану вартість віднесеними до податкового кредиту відображених у податковій декларації з податку на додану вартість: а саме платником в жовтні 2017 року відображено в рядку 11.1 декларації «Ввезені на митну територію України товари, необоротні активи» вартість ввезених товарів в сумі 6934705 гривень та суму ПДВ 1386941 гривні, однак відповідно до інформаційної бази даних «Податковий блок» та представлених первинних документів (вантажно-митних декларацій) фактурна вартість ввезених товарів 5907545 гривень та сума податку на додану вартість 1181509 гривень.
Також контролюючий орган зазначає, що при здійсненні операцій із ввезення товарів на митну територію України формування податкового кредиту з ПДВ здійснюється лише за умови наявності належним чином оформленої митної декларації. Тимчасова або неповна декларація не є завершальним документом, її подання не є фактом завершення декларування, а передбачає лише спрощений порядок випуску товарів у вільний обіг. Таке спрощення покладає на декларанта обов'язок протягом 30 днів з дня випуску товарів у вільний обіг подання митної декларації, заповненої у звичайному порядку, тим самим забезпечується завершеність процедури декларування. Прийняття митним органом такої декларації і є завершальним юридичним фактом правовідносин митного оформлення.
У разі випуску товарів у вільний обіг у спрощеному порядку з поданням платником тимчасової або неповної митної декларації суми ПДВ відносяться до податкового кредиту на підставі поданої платником та прийнятої митним органом митної декларації, заповненої у звичайному порядку з установленим обсягом даних, яка підтверджує завершення декларування ввезеного на митну територію товару (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту).
Відповідно до п. 201.12, ст. 201 Податкового кодексу України у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 257 Митного кодексу України електронне декларування здійснюється з використанням електронної митної декларації, засвідченої електронним цифровим підписом, та інших електронних документів або їх реквізитів у встановлених законом випадках, а також електронних (сканованих) копій паперових документів, засвідчених електронним цифровим підписом декларанта або уповноваженої ним особи. Митна декларація та інші документи, подання яких органам доходів і зборів передбачено цим ОСОБА_3, оформлені на паперовому носії та у вигляді електронних документів, мають однакову юридичну силу.
Відповідачем жодними належним та допустимими доказами не підтверджено з яких саме вантажно-митних декларацій та які саме суми податку на додану вартість неправомірно позивачем віднесено до податкового кредиту у податковій декларації з податку на додану вартість в жовтні 2017 року відображених в рядку 11.1 декларації «Ввезені на митну територію України товари, необоротні активи», лише наявність в інформаційній базі даних «Податковий блок» не підтвердженої первинними та обліковими документами інформації щодо ввезених позивачем товарів та їх вартості не можуть бути законною підставою для збільшення позивачу податкових зобов'язань та застосування штрафних (фінансових) санкцій.
Таким чином, суми податку на додану вартість, згідно належно оформлених електронних вантажно-митних декларацій правомірно віднесені Товариством з обмеженою відповідальністю «Кінгспан-Україна» до складу податкового кредиту за жовтень 2017 року, а тому, податкове повідомлення-рішення від 20 вересня 2018 року № НОМЕР_1, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем податку на додану вартість є протиправним та підлягає скасуванню.
Податковим повідомленням-рішенням №0015561402, позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем земельний податок з юридичних осіб на суму 474100 грн., і за штрафними(фінансовими) санкціями (штрафами) в сумі 118525 грн.
Судом враховуються обґрунтування позовних вимог позивача про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення рішення № НОМЕР_2, оскільки зазначена в такому податковому повідомленні-рішенні сума збільшення грошового зобов'язання за платежем земельний податок з юридичних осіб - 474 100,00 грн., своєчасно сплачено позивачем, що також підтверджується і в інтегрованій картці платника податків станом на 25.01.2018 року, як переплата на цю ж саму суму, відповідно висновки контролюючого органу про заниження позивачем податкового зобов'язання по платі за землю за 2017 рік в сумі 474100,00 грн. є помилковими, а винесене податкове повідомлення-рішення є протиправним та підлягає скасуванню.
Також судом враховуються обґрунтування позовних вимог позивача про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення рішення про застосування штрафної санкції за неподання податкової декларації з плати за землю за 2017 рік в сумі 170,00 грн., оскільки в матеріалах справи наявні відстеження про пересилання поштових відправлень, штрихкодовий ідентифікатор: 7903513620697, згідно якого відправлення за номером 7903513620697 вручене за довіреністю 21.02.2017 року об'єктом поштового зв'язку 84511, підтверджує факт отримання контролюючим органом податкової декларації з плати за землю за 2017 рік, відтак у відповідача були відсутні правові підстави для застосування до позивача п.120.1. ст. 120 Податкового кодексу України.
З цих же підстав судом не враховуються заперечення відповідача, оскільки судом встановлено протиправність спірних податкових повідомлень-рішень.
Норми права, які застосував суд, наступні:
Згідно п. 120.1. ст. 120 ПК України, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до пункту 49.2 статті 49 цього ОСОБА_3) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов'язок подання якої до контролюючих органів передбачено цим ОСОБА_3, -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Згідно п. 187.8. ст. 187 цього ж ОСОБА_3 виникнення податкових зобов'язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення.
У випадках, передбачених статтею 191 цього ОСОБА_3, дата виникнення податкових зобов'язань визначається з урахуванням положень статті 191 цього ОСОБА_3.
Датою виникнення податкових зобов'язань за операціями з постачання послуг нерезидентами, місцем надання яких є митна територія України, є дата списання коштів з банківського рахунка платника податку в оплату послуг або дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг нерезидентом, залежно від того, яка з подій відбулася раніше.
Згідно п. 198.2. ст. 198 цього ж ОСОБА_3 датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:
дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;
дата отримання платником податку товарів/послуг.
Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з пунктом 187.8 статті 187 цього ОСОБА_3, а для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України - дата складення платником податкової накладної за такими операціями, за умови реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Датою збільшення податкового кредиту орендаря (лізингоотримувача) для операцій фінансової оренди (лізингу) є дата фактичного отримання об'єкта фінансового лізингу таким орендарем.
Датою віднесення сум до податкового кредиту замовника з договорів (контрактів), визначених довгостроковими відповідно до пункту 187.9 статті 187 цього ОСОБА_3, є дата фактичного отримання замовником результатів робіт (оформлених актами виконаних робіт) за такими договорами (контрактами).
Для товарів/послуг, постачання (придбання) яких контролюється приладами обліку, факт постачання (придбання) таких товарів/послуг засвідчується даними обліку.
Згідно п. 198.6. ст. 198 цього ж ОСОБА_3 не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього ОСОБА_3.
У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього ОСОБА_3.
Податкові накладні, отримані з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування.
Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) відповідно до підпункту 191.1.2 пункту 191.1 статті 191 цього ОСОБА_3 оператором поштового зв'язку, експрес-перевізником.
Згідно п. 201.11 ст. 201 цього ж ОСОБА_3 Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:
а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).
У разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.
Порядок обчислення та накопичення реєстраторами розрахункових операцій сум податку встановлює Кабінет Міністрів України;
в) бухгалтерська довідка, складена відповідно до пункту 36 підрозділу 2 розділу XX цього ОСОБА_3.
г) податкова накладна, складена платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 цього ОСОБА_3 та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно п. 201.12. ст. 201 цього ж ОСОБА_3 у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.
Для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається податкова накладна, складена платником за такими операціями та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних, податкові зобов'язання за якою включені до податкової декларації відповідного звітного періоду.
Згідно п. 269.1. ст. 269 цього ж ОСОБА_3 платниками податку є:
власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
землекористувачі.
Згідно п. 270.1. ст. 270 цього ж ОСОБА_3 об'єктами оподаткування є:
земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Згідно п. 286.1. ст. 286 цього ж ОСОБА_3 підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Згідно п. 286.2. ст. 286 цього ж ОСОБА_3 платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього ОСОБА_3, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України підлягають відшкодуванню за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати у вигляді судового збору, сплаченого позивачем.
Керуючись ст.ст. 19-21, 72-77, 139, 242-246, 255, 293, 295, підп. 15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд,
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Кінгспан-Україна» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, оф. 311) до Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області (79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень - задоволити повністю.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Львівській області від 20.09.2018 року № НОМЕР_1.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Львівській області від 20.09.2018 року № НОМЕР_2.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Львівській області від 20.09.2018 року № НОМЕР_3.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області (ЄДРПОУ 39462700, м. Львів, вул. Стрийська, 35) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Кінгспан-Україна» (ЄДРПОУ 34297096, м. Львів, вул. Зелена, 109. оф. 311) 12743,78 грн. сплаченого судового збору.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до ст. 255 ОСОБА_3 адміністративного судочинства України.
Рішення може бути оскаржене за правилами, встановленими ст. ст. 295 - 297 ОСОБА_3 адміністративного судочинства України відповідно, з урахуванням положень підп.15.5 п.15 розд. VII «Перехідні положення» цього ОСОБА_3.
Рішення складено в повному обсязі 04.03.2019 року.
Суддя Гавдик З.В.