Ухвала від 28.02.2019 по справі 754/4174/18

Номер провадження 1-в/754/116/19

Справа № 754/4174/18

УХВАЛА

28 лютого 2019 рокуДеснянський районний суд м.Києва в складі:

головуючого - судді ОСОБА_1

секретар судового засідання - ОСОБА_2 ,

за участі прокурора - ОСОБА_3 ,

розглянувши подання ст.інспектора Деснянського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у м. Києві та Київській області відносно

ОСОБА_4 ,

ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Києва,

громадянина України, з вищою освітою,

зареєстрованого та проживаючого в

АДРЕСА_1 ,

про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування призначеного вироком суду покарання,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Деснянського районного суду м.Києва від 9.08.2018 р. ОСОБА_4 засуджений за ч.3 ст.185 КК України на 3роки позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України з випробуванням, з іспитовим строком 2 роки.

19.02.2019 р. до суду надійшло подання ст.інспектора Деснянського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про скасування ОСОБА_4 звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування призначеного вироком суду покарання, оскільки останній не виконує покладені на нього обов"язки, а саме, двічі не з"явився на реєстрацію без поважної причини.

Вислухавши думки учасників судового розгляду з приводу подання, дослідивши матеріали особової справи, суд дійшов висновку, що воно не підлягає задоволенню з наступних підстав.

З матеріалів особової справи вбачається, що ОСОБА_4 03.12.2018 року з"явився на реєстрацію до відділу з питань пробаціїї, а 19.11.2018 року він пройшов оцінку ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

Згідно рапорту ст.інспектора відділу пробації під час телефонної розмови з ОСОБА_4 , останній повідомив, що знаходиться на реабілітації, але назву та адресу реабілітаційного центру не повідомив і зобов"язався з"явитись до відділу пробації до 22.02.2019 року, але особову справу з даним поданням було направлено для розгляду до суду 19.02.2019 року.

Крім того, з матеріалів особової справи не вбачається, що органом з питань пробації вжито всіх можливих заходів для встановлення місця знаходження засудженого, а тому подання ст.інспектора Деснянського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про скасування ОСОБА_4 звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування призначеного вироком суду покарання задоволенню не підлягає.

Керуючись ст. 537 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні подання ст.інспектора Деснянського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про скасування ОСОБА_4 звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування призначеного вироком суду покарання відмовити.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду м.Києва протягом семи діб.

Головуючий -

Попередній документ
80191720
Наступний документ
80191722
Інформація про рішення:
№ рішення: 80191721
№ справи: 754/4174/18
Дата рішення: 28.02.2019
Дата публікації: 14.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Деснянський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.08.2020)
Дата надходження: 19.08.2020
Розклад засідань:
28.01.2020 09:30 Деснянський районний суд міста Києва
15.09.2020 09:15 Деснянський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАБАЙЛОВА ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА
суддя-доповідач:
БАБАЙЛОВА ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА
засуджений:
Савчук Ігор Сергійович