Рішення від 27.02.2019 по справі 759/17920/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ун. № 759/17920/18

пр. № 2/759/2413/19

27 лютого 2019 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді: Шум Л.М.

за участю секретаря: Прокопенко Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації про визначення місця проживання дитини, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1 у листопаді 2018 р. звернулася до суду із вказаним вище позов в обґрунтування якого посилається на те, що у період з 08.09.2011 р. по 11.10.2017 р. вона перебувала у зареєстрованому шлюбі з відповідачем, у період якого вона ІНФОРМАЦІЯ_1 р. народила сина ОСОБА_3.

Далі позивачка зазначає, що після припинення шлюбних стосунків та розірвання шлюбу з відповідачем сина ОСОБА_3 проживає з нею за адресою: АДРЕСА_1.

Проте, оскільки сторони не можуть дійти згоди щодо місця проживання сина, з метою захисту його прав та інтересів, позивачка просить суд визначити місце проживання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 з нею за фактичним місцем її проживання.

За згодою представника позивачки та третьої особи підготовче засідання проведено та завершено, розгляд справи призначено по суті.

Представник позивачки в судовому засіданні позов підтримала та просила його задовольнити.

Представник третьої особи: Орган опіки та піклування Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації в судовому засіданні позовні вимоги підтримала подала Висновок про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини з позивачкою (ас. 62-64).

Відповідач в судове засідання не з'явився, направив на адресу суду нотаріально посвідчену заяву в якій просив розглянути справу за його відсутності, позовні вимоги щодо визначення місця проживання дитини визнав в повному обсязі (ас. 60).

Суд вважає можливим розглянути справу за відсутності відповідача.

Згідно ч. 4 ст. 206 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню.

Згідно Постанови Пленуму Верховного Суду України від 12.06.2009 р. за № 2 «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» - у разі визнання відповідачем позову, яке має бути безумовним, і якщо таке визнання не суперечить закону й не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача), суд ухвалює рішення про задоволення позову, обмежившись у мотивувальні частині рішення посилання на визнання позову без з'ясування і дослідження інших обставин справи.

Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_2 повністю визнав позовні вимоги ОСОБА_1, що не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, у зв'язку з чим поданий позов підлягає повному задоволенню.

Керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, п. 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 21.12.2007 р. № 11, ст.ст. 81, 258, 259, 263-265, 268, 352, 354, 355 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації про визначення місця проживання дитини - задовольнити.

Визначити місце проживання малолітнього ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 з матір'ю - ОСОБА_1 за фактичним місцем її проживання.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса відсутня

Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів.

Суддя:

Попередній документ
80173692
Наступний документ
80173696
Інформація про рішення:
№ рішення: 80173694
№ справи: 759/17920/18
Дата рішення: 27.02.2019
Дата публікації: 04.03.2019
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Святошинський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин