Ухвала від 28.02.2019 по справі 517/64/19

Справа № 517/64/19

Провадження № 2-о/517/13/2019

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про закінчення підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

28 лютого 2019 року смт. Захарівка

Фрунзівський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді Тростенюка В.А.,

при секретареві Грабовій І.Г.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в смт. Захарівка цивільну справу за заявою ОСОБА_1, представник заявника: ОСОБА_2, заінтересовані особи: ОСОБА_3, Виноградівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області про встановлення факту, що має юридичне значення -

встановив:

Ухвалою суду від 14 лютого 2019 року зазначену цивільну справу було прийнято до свого провадження та призначено до підготовчого судового засідання.

Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

В підготовче засідання сторони не з'явилися, будучи належним чином повідомлені про місце, час та дату підготовчого судового розгляду.

Заявником подано заяву про проведення підготовчого та судового засідання за її відсутності. Позовні вимоги підтримує повністю.

Представник заявника подано заяву про проведення підготовчого засідання за його відсутності, на клопотанні про виклик свідка ОСОБА_4 наполягає.

Заінтересована особа ОСОБА_3 у підготовче засідання не з'явилася, надавши суду заяву в якій просить проводити підготовче засідання за її відсутності, на клопотанні про виклик свідка ОСОБА_4 наполягає.

Представник заінтересованої особи Виноградівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області у підготовче засідання не з'явився, надавши суду заяву в якій просить проводити підготовче та судове засідання за його відсутності та винести рішення відповідно до діючого законодавства України.

Суд при підготовці справи до судового розгляду, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що були проведені всі підготовчі дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, а тому є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст. 196 - 198, п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, суд,-

постановив:

Підготовче провадження по справі за заявою ОСОБА_1, представник заявника: ОСОБА_2, заінтересовані особи: ОСОБА_3, Виноградівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області про встановлення факту, що має юридичне значення вважати закінченим та призначити вказану справу до розгляду по суті на 14 годину 30 хвилин 11 березня 2019 року.

Клопотання заявника про виклик свідка ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 - задовольнити.

Викликати сторони та свідка в судове засідання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
80156515
Наступний документ
80156517
Інформація про рішення:
№ рішення: 80156516
№ справи: 517/64/19
Дата рішення: 28.02.2019
Дата публікації: 04.03.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Захарівський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (13.03.2019)
Дата надходження: 31.01.2019
Предмет позову: Швидка Н.С. просить встановити факт, що має юридичне значення