Ухвала від 25.02.2019 по справі 818/2394/18

УХВАЛА

25 лютого 2019 р.Справа № 818/2394/18

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Судді-доповідача: Бенедик А.П.,

Суддів: Мельнікової Л.В. , Присяжнюк О.В. ,

розглянувши в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду в м.Харкові клопотання Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 25.10.2018 року по справі № 818/2394/18

за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2

до Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 25.10.2018 року відмовлено у задоволенні позову Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 до Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

На зазначене рішення суду Фізичною особою-підприємця ОСОБА_2 подано апеляційну скаргу.

У зв'язку з ліквідацією Харківського апеляційного адміністративного суду, справу передано до Другого апеляційного адміністративного суду.

Ухвалами Другого апеляційного адміністративного суду від 28.01.2019 року відкрито апеляційне провадження та призначено справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні. Чергове судове засідання призначено на 25.02.2019 року о 11:50

22.02.2019 року від Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області надійшов відзив на апеляційну скаргу, в якому, серед іншого, просить призначити розгляд справи у режимі відеоконференції в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду.

Дослідивши вказане клопотання, суд дійшов висновку про відсутність підстав для його задоволення, виходячи з наступного.

Відповідно до ч.1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно ч.7 ст. 195 КАС України, у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Враховуючи, що клопотання надійшло на адресу суду пізніше як за п'ять днів до відповідного судового засідання, суд відмовляє в задоволенні заявленого клопотання.

Керуючись ст.ст. 195, 313 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

В задоволені клопотання Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 25.10.2018 року по справі № 818/2394/18 за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 до Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач (підпис)Бенедик А.П.

Судді(підпис) (підпис) Мельнікова Л.В. Присяжнюк О.В.