Постанова від 14.02.2019 по справі 348/2571/17

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 лютого 2019 рокуЛьвів№ 857/827/18

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі:

головуючого судді - Макарика В.Я.

суддів - Большакової О.О., Глушка І.В.

за участю секретаря судового засідання - Гнідець Р.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на рішення Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 28 лютого 2018 року (головуючий суддя в суді першої інстанції Грещук Р.П., м. Надвірна, повний текст рішення виготовлено 06 березня 2018 року) у справі №348/2571/17 за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

13 грудня 2017 року ОСОБА_3 звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області в якому просив зобов'язати Ліквідаційну комісію ГУ НП України в Івано-Франківській області підготувати та направити (видати) в Головне Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку його пенсії з врахуванням надбавки за особливо важливі (специфічні) умови служби - 100% та премії - 60,8%, які були враховані при нарахуванні пенсії у вересні місяці 2008 року згідно грошового атестату та довідок про надбавки до грошового забезпечення (утримання), виданих УМВС України в Івано - Франківській області. 3обов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провести перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. ст. 43, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», починаючи з 01.01.2016 року без обмеження граничного розміру, з яких був сплачений єдиний внесок загальнообов'язкового державного соціального страхування до Пенсійного Фонду України, а саме: посадовий оклад - 3400 грн.; оклад за військове (спеціальне) звання - 2400 грн.; надбавка за стаж служби - 50 % (2900 грн.); надбавка за виконання особливо важливих (специфічних) завдань -100%; надбавка за службу в умовах режимних обмежень - 15%; премія - 60,8%; основний розмір пенсії 76% грошового забезпечення (вислуга років - 27 років 00 місяців 02 дні). Встановити судовий контроль за виконанням рішення суду шляхом зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області подати у десятиденний строк з моменту набрання рішенням законної сили звіт про виконання рішення суду. Звернути до негайного виконання постанову щодо стягнення різниці між фактично отриманою та належною до сплати сумою пенсії, починаючи з 01.01.2016 року, без обмежень.

Рішенням Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 28 лютого 2018 року позов ОСОБА_3 задоволено.

Зобов'язано Ліквідаційну комісію ГУ НП України в Івано-Франківській області підготувати та направити (видати) в Головне Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, з врахуванням надбавки за особливо важливі (специфічні) умови служби - 100% та премії - 60,8%, які були враховані при нарахуванні йому пенсії в вересні місяці 2008 року згідно грошового атестату та довідок про надбавки до грошового забезпечення (утримання), виданих УМВС України в Івано - Франківській області.

3обов'язано Головне Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провести ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцю та жителю АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. ст. 43, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», починаючи з 01.01.2016 року без обмеження граничного розміру, з яких був сплачений єдиний внесок загальнообов'язкового державного соціального страхування до Пенсійного Фонду України, а саме: посадовий оклад - 3400 грн.; оклад за військове (спеціальне) звання - 2400 грн.; надбавка за стаж служби - 50 % (2900 грн.); надбавка за виконання особливо важливих (специфічних) завдань -100%; надбавка за службу в умовах режимних обмежень - 15%; премія - 60,8%; основний розмір пенсії 76% грошового забезпечення (вислуга років - 27 років 00 місяців 02 дні).

Встановлено судовий контроль за виконанням рішення суду шляхом зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області подати у десятиденний строк з моменту набрання рішенням законної сили звіт про виконання рішення суду.

Звернуто до негайного виконання рішення щодо стягнення різниці між фактично отриманою та належною до сплати сумою пенсії, починаючи з 01.01.2016 року, без обмежень.

Стягнуто з Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області в користь ОСОБА_3 640,00 грн. сплаченого судового збору.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відповідачем Головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області подано апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове, яким відмовити у задовольнити позовні вимоги повністю.

В обґрунтуванні апеляційної скарги апелянт зазначив, що вказаний відповідачем розмір премії 6,15 % є середнім розміром, що фактично виплачено за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою, що узгоджується зі змістом абзацу 5 пункту 5 Порядку перерахунку пенсій, у зв'язку з чим підстав для врахування премії у розмірі 60,8% та надбавку за виконання особливо важливих завдань в розмірі 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років відсутні.

Позивачем подано відзив на апеляційну скаргу за вх. №К-8641/18 від 05 червня 2018 року в якому зазначає, що рішення суду першої інстанції є законне, обґрунтованим та мотивованим, прийнятим з дотриманням норм матеріального та процесуального права. Позивач вважає, що наведені апелянтом у апеляційній скарзі підстави та обставини для скасування оскаржуваного рішення суду є надуманими, а тому просить апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції - без змін.

Представники позивача та відповідача Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області в судове засідання не з'явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату, час і місце судового засідання, що відповідно до частини другої статті 313 Кодексу адміністративного судочинства України не перешкоджає розгляду справи за їх відсутності.

Суд апеляційної інстанції заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представника Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, перевіривши матеріали справи, обговоривши підстави в межах апеляційної скарги, вважає, що апеляційну скаргу слід задовольнити, виходячи з наступного.

Судом першої та апеляційної інстанції встановлено, що ОСОБА_3 є пенсіонером органів внутрішніх справ України та отримує пенсію за вислугу років (27 років 00 місяців 02 дні), призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у розмірі 76 % грошового забезпечення з 10 вересня 2008 року.

З протоколу Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області про призначення пенсії від 06 грудня 2017 року видно, що з 10 вересня 2008 року позивач відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначено пенсію за вислугу років.

При обчисленні пенсії враховано грошове забезпечення: посадовий оклад - 3400, 00 грн.; оклад за військове звання (полковник поліції) - 2400, 00 грн.; надбавка за стаж служби - 50% - 2900, 00 грн.; надбавка за виконання особливо важливих (специфічних) завдань - 100%, надбавка за службу в умовах режимних обмежень - 15%, премія - 60,8 %. Основний розмір пенсії 76 % грошового забезпечення (вислуга 27 років 00 місяців 02 дні) (а.с. 13).

15 вересня 2017 року позивач звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області із заявою про перерахунок пенсії та надання інформації про розмір пенсії з 01 січня 2016 року . (а.с. 11).

Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області листом від 22 вересня 2017 року № 745/Б-15 повідомило позивача, що перерахунок та виплата перерахованої пенсії буде проведено на підставі довідок про грошове забезпечення, наданих ліквідаційною комісією головного управління МВС після виділення додаткових коштів з державного бюджету України. Разом з цим, позивачу надано копію довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

Згідно вказаної довідки, відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанови КМУ від 11 листопада 2015 року №988, наказу МВС України від 06 квітня 2016 року №260, розмір грошового забезпечення за нормами чинними на 01 січня 2016 року, за посадою заступника начальника управління - начальник відділу розслідування особливо важливих справ слідчого управління УМВС прирівняною до посади заступника начальника управління НП, наступний: посадовий оклад - 3400, 00 грн.; оклад за військовим (спеціальним званням) полковник міліції - 2400, 00 грн.; надбавка за стаж служби 50% - 2900, 00 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень - 15% - 510,00 грн.; премія 6,15 % - 566, 42 грн., усього: 9776,42 грн. (а.с. 23).

Так у вказаний розрахунок грошового забезпечення не включена середньомісячна сума додаткових видів грошового забезпечення, як надбавка за особливо важливі (специфічні) умови служби у розмірі 100%. Крім того, премія зазначена у меншому розмірі - 6,15%, замість - 60,8 %.

11 жовтня 2016 року позивач звернувся до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області із запитом про отримання публічної інформації, у якій просив видати йому, довідку про розмір грошового забезпечення станом на 01 січня 2016 року для перерахунку пенсії з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988 (а.с. 17).

Листом від 25 жовтня 2016 року №Б-163/108/05/29-2016 Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області позивачу надано відповідь, якою роз'яснено порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затверджений постановою КМУ від 13 лютого 2008 року № 45.

Не погоджуючись з таким діями (бездіяльністю) відповідача позивач звернувся до суду із вказаним позовом.

Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, прийшов до висновку, про не обґрунтованість дій відповідача та наявність підстав для надання позивачу довідки з зазначенням інших розмірів складових.

Суд апеляційної інстанції не погоджується з висновком суду першої інстанції, оскільки вони знайшли своє підтвердження під час апеляційного розгляду справи виходячи з наступного.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У частині другій статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України наведені критерії законності рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, якими є, зокрема, прийняття (вчинення) таких рішень, (дій, бездіяльності) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).

Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» визначає умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію.

Частина 2 статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачає, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.

Відповідно до частини 3, 4 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (у редакції, чинній на момент виникнення права на перерахунок пенсії) перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

11 листопада 2015 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», якою встановлено види грошового забезпечення поліцейських.

Отже, з урахуванням змін в грошовому забезпеченні, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 (набрала чинності 02 грудня 2015 року), у позивача виникло право на перерахунок пенсії з 01 січня 2016 року.

Законом України №900-VIII від 23.12.2015 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», статтю 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» було доповнено новою частиною та вказано, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

У зв'язку із вище наведеними змінами в законодавстві, виникли підстави для перерахунку пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ (міліції), в тому числі позивачу, з січня 2016 року.

Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», визначений постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» (далі - Порядок №45).

Пунктом 1 Порядку № 45 передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Відповідно до абзацу 7 пункту 5 Порядку № 45 додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.

Відповідно до абзацу 7 п. 5 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №393 від 17.07.1992 додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.

Аналогічна правова позиція викладена в рішенні Верховного Суду у справі №802/2196/17-а від 12 березня 2018 року у зразковій справі та підтримана постановою Великої Палати Верховного Суду від 12 грудня 2018 року.

Відповідно до ч.3 ст. 291 КАС України вбачається, що при ухваленні рішення у типовій справі, яка відповідає ознакам, викладеним у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, суд має враховувати правові висновки Верховного Суду, викладені у рішенні за результатами розгляду зразкової справи.

Частиною 5 ст.291 КАС України встановлено, що рішення суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду типової справи може бути оскаржено в касаційному порядку виключно з таких підстав:

1) суд першої та (або) апеляційної інстанції при вирішенні типової справи не визнав її типовою справою та (або) не врахував правові висновки, викладені у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи;

2) справа, в якій судом першої та (або) апеляційної інстанції ухвалено рішення з урахуванням правових висновків, викладених у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, не відповідає ознакам типової справи.

Відповідно до абз. 2 пункту 5 Порядку № 45 під час перерахунку пенсій використовуються щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) за січень 2016 р., передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції".

Розмір премії для перерахунку пенсій враховується у середньому розмірі, що фактично виплачений за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою. Такий висновок ґрунтується на положеннях абзацу 5 пункту 5 Порядку перерахунку пенсій, відповідно до якого для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів: інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.

Суд встановив, що Міністерство внутрішніх справ України листом від 20 квітня 2017 року № 5551/05/22-2017 «Про окремі питання підготовки та подання до органів Пенсійного фонду України довідок про грошове забезпечення для перерахунку пенсій» головам ліквідаційних комісій ГУМВС, УМВС України в АРК, областях, містах Києві та Севастополі доведено до відома інформацію про середні розміри надбавок та премії, що фактично сплачені за грудень 2015 року, зокрема середній розмір премії заступника начальника управління - начальник відділу розслідування особливо важливих справ слідчого управління УМВС прирівняною до посади заступника начальника управління НП становить 6,15%.

Таким чином, вказаний відповідачем розмір премії 6,15% є середнім розміром, що фактично виплачений за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії, тобто за січень 2016 року, за відповідною посадою, що узгоджується зі змістом абз. 2 пункту 5 Порядку №45, у зв'язку з чим підстав для врахування премії у розмірі 60,8 % та надбавку за особливо важливі (специфічні) умови служби в розмірі 100% позивач, немає.

Також варто зауважити, що зобов'язання вчинити певні дії, а саме зобов'язати Ліквідаційну комісію ГУ НП України в Івано-Франківській області підготувати та направити нову довідку не стосуються відповідача - Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 4 КАС України відповідач - суб'єкт владних повноважень, а у випадках, визначених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача.

Таким чином, належним відповідачем за позовними вимогами ОСОБА_3 про зобов'язання підготувати та направити (видати) в Головне Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку його пенсії з врахуванням надбавки за особливо важливі (специфічні) умови служби - 100% та премії - 60,8%, які були враховані при нарахуванні пенсії у вересні місяці 2008 року згідно грошового атестату та довідок про надбавки до грошового забезпечення (утримання) є Ліквідаційна комісія ГУ НП України в Івано-Франківській області, а не Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Отже, суд першої інстанції прийняв рішення щодо особи, яка є неналежним відповідачем у справі.

Приймаючи рішення у даній справі колегія суддів враховує, що у відповідності до ч. 3, 4 ст. 48 КАС України якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до ухвалення рішення у справі за згодою позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи. Суд має право за клопотанням позивача до ухвалення рішення у справі залучити до участі у ній співвідповідача. Якщо позивач не згоден на заміну відповідача іншою особою, суд може залучити цю особу як другого відповідача. У разі відмови у задоволенні позову до такого відповідача понесені позивачем витрати відносяться на рахунок держави.

Положеннями ч. 7 ст. 48 КАС України передбачено, що заміна відповідача допускається до ухвалення рішення судом першої інстанції.

Зазначені норми процесуального права передбачають стадії, на яких суд першої інстанції може вирішити питання про залучення до участі у справі. Вирішення такого питання на стадії апеляційного провадження Кодексом адміністративного судочинства України - не передбачено.

Таким чином, колегія суддів на даній стадії не наділена повноваженнями залучати до участі у справі співвідповідачем Ліквідаційну комісію ГУ НП України в Івано-Франківській області.

Звернення вимог адміністративного позову до неналежного відповідача та неможливість його заміни на стадії апеляційного провадження самі по собі є достатньою підставою для відмови у задоволенні адміністративного позову.

Пунктом 4 частини 1 статті 317 КАС України передбачено, що підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.

Керуючись статями 243, 291, 309, 310, 315, 317 321, 322, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області задовольнити. Рішення Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 28 лютого 2018 року у справі №348/2571/17 - скасувати, та прийняти нову постанову, якою у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_3 до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про зобов'язання вчинити певні дії - відмовити.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку у виняткових випадках передбачених ч. 5 ст. 291 КАС України.

Головуючий суддя В. Я. Макарик

судді О. О. Большакова

І. В. Глушко

Повний текст постанови складений 21 лютого 2019 року.