Провадження №1-кс/760/223/19
Справа № 760/30114/18
15 лютого 2019 року слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві скаргу ОСОБА_3 , на бездіяльність слідчого Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР, -
До слідчого судді Солом'янського районного суду м. Києва надійшла скарга ОСОБА_3 , на бездіяльність слідчого Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві, в порядку ст.214 КПК України.
Від заявника надійшла заява про залишення скарги без розгляду.
Вивчивши матеріали скарги, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
Правила статті 303 КПК України визначають вичерпний перелік рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування, та право на оскарження.
Частиною 6 статті 9 КПК України визначено, що у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені ч. 1 ст. 7 цього Кодексу.
Відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 7 КПК України та ч. 1 ст. 26 КПК України однією із загальних засад кримінального провадження є диспозитивність, яка полягає у вільному використанні сторонами кримінального провадження своїх прав у межах та у спосіб, передбачений цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладені обставини в їх сукупності, а також те, що скаржник просив скаргу залишити без розгляду, слідчий суддя прийшов до висновку про залишення її без розгляду.
Керуючись ст. ст. 7, 9, 26, 303, 306 КПК України, -
скаргу ОСОБА_3 , на бездіяльність слідчого Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР, залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1