Ухвала від 18.02.2019 по справі 2а-11458/09/2170

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

18 лютого 2019 р.

м. Херсон

Справа № 2а-11458/09/2170

Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бездрабка О.І., отримавши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про заміну сторони у виконавчому листі по адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м. Херсона до Житлово-експлуатаційної контори № 2 житлово-будівельних кооперативів Суворовського району про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та пені,

встановив:

15.02.2019 р. до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про заміну сторони у виконавчому листі з "Херсонського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області" на "Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області" в адміністративній справі № 2а-11458/09/2170.

Відповідно до ст.379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником. Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження (ч.4 ст.379 КАС України).

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне призначити заяву про заміну сторони у виконавчому листі до розгляду у судовому засіданні.

Керуючись ст.ст.241, 248, 379 КАС України, суддя -

ухвалив:

Призначити до розгляду в судовому засіданні заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про заміну сторони у виконавчому листі на 25 лютого 2019 року на 10:10 год. у приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою: м.Херсон, вул.Філатова, 29.

Заява буде розглядатися судом у складі судді Бездрабка О.І.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Копію ухвали направити учасникам судового процесу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Бездрабко О.І.

Попередній документ
79873576
Наступний документ
79873578
Інформація про рішення:
№ рішення: 79873577
№ справи: 2а-11458/09/2170
Дата рішення: 18.02.2019
Дата публікації: 20.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Херсонський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про заміну сторони виконавчого провадження