Ухвала від 18.02.2019 по справі 475/1421/18

Доманівський районний суд Миколаївської області

вул. Центральна, 35 м. смт. Доманівка Доманівський район Миколаївська область Україна 56400

e-mail: inbox@dm.mk.court.gov.ua

Справа № 475/1421/18

Провадження № 4-с/475/1/19

УХВАЛА

18.02.2019смт. Доманівка

Доманівський районний суд Миколаївської області у складі:

головуючої судді : Вадовської А.В.,

за участю секретаря : Кравець Л.В.,

скаржника ОСОБА_1,

його представника: ОСОБА_2,

заінтересованої особи: ОСОБА_3,

її представника ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу ОСОБА_1 на дії державного та головного державного виконавців Заводського відділу Державної виконавчої служби міста ОСОБА_5 територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_6, ОСОБА_7, заінтересована особа ОСОБА_3,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою на дії державного та головного державного виконавців Заводського відділу Державної виконавчої служби міста ОСОБА_5 територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_6, ОСОБА_7

Розгляд скарги призначений на 10.00 год. 18 лютого 2019 р. за клопотанням начальника Заводського відділу Державної виконавчої служби м.Миколаїв ОСОБА_8 у режимі відеоконференції.

З технічних причин провести судове засідання в режимі відеоконференції виявилося неможливим.

Учасники вважали неможливим проведення судового засідання без участі виконавців, дії яких оскаржуються, зважаючи на їх клопотання про участь у розгляді справи.

Згідно ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Зважаючи на те, що державний та головний державний виконавці Заводського відділу Державної виконавчої служби міста ОСОБА_5 територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_6, ОСОБА_7, дії яких оскаржуються, бажають взяти участь у розгляді скарги в режимі відеоконференції, проведення судового засідання без їх участі призведе до порушення їхнього права на участь у судовому розгляді, що є неприпустимим порушенням прав при розгляді скарги.

За такого суд погоджується з думкою учасників щодо неможливості судового розгляду без забезпечення прав учасників, у зв'язку з чим судовий розгляд підлягає відкладенню.

Керуючись ст.ст.212, 223 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти через технічну неможливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції розгляд скарги ОСОБА_1 на дії державного та головного державного виконавців Заводського відділу Державної виконавчої служби міста ОСОБА_5 територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_6, ОСОБА_7, заінтересована особа ОСОБА_3 в режимі відеоконференції о 10:00 год. 13 березня 2019 року.

Доручити Заводському районному суду м.Миколаєва (м.Миколаїв, вул.Радісна, 3) забезпечити проведення судового засідання о 10:00 год. 13 березня 2019 року в режимі відеоконференції за участю державного та головного державного виконавців Заводського відділу Державної виконавчої служби міста ОСОБА_5 територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_6, ОСОБА_7.

Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторони.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити до Заводському районному суду м.Миколаєва та учасникам судового розгляду для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя : ОСОБА_9

Попередній документ
79870133
Наступний документ
79870135
Інформація про рішення:
№ рішення: 79870134
№ справи: 475/1421/18
Дата рішення: 18.02.2019
Дата публікації: 20.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Доманівський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)