Ухвала від 15.02.2019 по справі 380/1490/18

15.02.2019 Справа № 380/1490/18

Провадження по справі № 2-во/380/1/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2019 року Тетіївський районний суд Київської області в складі :

головуючого судді: Косович Т.П.

при секретарі: Козуб І.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» про виправлення описки у рішенні та виконавчому листі ,-

ВСТАНОВИВ:

Акціонерне товариство Комерційний банк «Приватбанк» звернулося до Тетіївського районного суду Київської області із заявою про виправлення помилки у рішенні та виконавчому листі по справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, посилаючись на те, що у даному рішенні та виконавчому листі допущена помилка в написанні дати народження боржника, оскільки зазначена помилка перешкоджає примусовому виконанню судового рішення.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення , що містить описки чи арифметичні помилки.

Суд, розглянувши подану заяву, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає задоволенню, виходячи із наступного.

Так, 26.11.2018 року Тетіївським районним судом ухвалено рішення, яким позовні вимоги Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» задоволено повністю, стягнуто із ОСОБА_1 на користь позивача заборгованість за кредитним договором в розмірі 113112 грн. та судові витрати в розмірі 1762 грн., проте в рішенні допущено описку Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» про виправлення описки у виконавчому листі у даті народження боржника.

27.12.2018 року судом видано виконавчий лист про стягнення суми боргу та судових витрат, при оформленні якого також було допущено описку, а саме не вірно зазначено дату народження боржника (110.12.1986 року замість вірної дати 10.12.1986 року)

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Відповідно до ч.1 ст. 432 ЦПК України суд який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що допущена описка дійсно підлягає виправленню.

Керуючись ст.ст. 269, 432 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Заяву Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» про виправлення описки у рішенні та виконавчому листі - задовольнити.

Виправити допущену описку в рішенні Тетіївського районного суду Київської області від 26.11.2018 року та виконавчому листі від 27.12.2018 року виданого Тетіївським районним судом Київської області по справі № 380/1490/18, провадження № 2/380/572/18 року, зазначивши вірну дату народження ОСОБА_1 10.12.1986 року замість 110.12.1986 року.

Ухвала може бути оскаржена протягом п?ятнадцяти днів до Київського апеляційного суду через Тетіївський районний суд.

Суддя: ОСОБА_2

Попередній документ
79850866
Наступний документ
79850868
Інформація про рішення:
№ рішення: 79850867
№ справи: 380/1490/18
Дата рішення: 15.02.2019
Дата публікації: 18.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тетіївський районний суд Київської області
Категорія справи: