Рішення від 13.02.2019 по справі 440/113/19

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 лютого 2019 року м. ПолтаваСправа №440/113/19

Полтавський окружний адміністративний суд у складі судді Кукоби О.О., розглянувши у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправним та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:
ІСТОРІЯ СПРАВИ

1. Короткий зміст позовних вимог.

ОСОБА_1 (надалі - позивач, ОСОБА_1 ) звернувся до суду з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 (надалі - відповідач, ІНФОРМАЦІЯ_2 ), у якому просив:

визнати протиправними дії відповідача щодо виготовлення та направлення до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , що враховується для перерахунку пенсії, в іншому розмірі;

зобов'язати відповідача виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , що враховується для перерахунку пенсії, з урахуванням посадового окладу у розмірі 5220,00 грн (співвідношення розміру посадового окладу до 1.03.18 - 1100,00 грн, тарифний розряд за посадою "25", тарифний коефіцієнт 2,96).

Позовні вимоги обґрунтував посиланням на те, що він проходив війську службу та звільнений з посади "командир корабля 185 гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку" у запас за станом здоров'я, одержує пенсію за вислугу років у відповідності до Закону №2262-ХІІ. З 1.01.18 позивачу проведено перерахунок пенсії на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, виданої ІНФОРМАЦІЯ_2 . Однак, на переконання ОСОБА_1 , при визначенні розміру посадового окладу за прирівняною посадою відповідач безпідставно відніс посаду позивача до тарифного розряду "23" (тарифний коефіцієнт 2,8), оскільки займана ним на момент звільнення з військової служби посада відноситься до тарифного розряду "25" (тарифний коефіцієнт 2,96).

2. Позиція відповідача.

21.01.19 судом одержано відзив Полтавського ОВК на позов, у якому представник відповідача просив у задоволенні позовних вимог відмовити повністю з огляду на їх необґрунтованість та безпідставність /а.с. 17-18/. При цьому стверджував про те, що розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії визначено у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.18 №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільненні з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" і наказу Міністерства оборони України від 1.03.18 №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України".

3. Процесуальні дії у справі.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 16.01.19 відкрито провадження у справі за даним позовом, розгляд справи вирішено здійснити за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників (у письмовому провадженні).

За приписами пункту 2 частини першої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Відповідно до частини другої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України справи, визначені частиною першою цієї статті, суд розглядає у строк не більше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ

ОСОБА_1 наказом ГК ВВС від 25.10.91 №01264 звільнений з військової служби у званні майора з посади командира корабля у запас у зв'язку з хворобою /а.с. 8/.

З 26.11.91 позивачу призначено пенсію за вислугу років у відповідності до вимог Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" /а.с. 9/.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.18 №103 Полтавським ОВК 16.03.18 виготовлено та надіслано до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , у якій, з урахуванням наказу Міністра оборони України від 1.03.18 №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України", посадовий оклад позивача визначено у розмірі 4930,00 грн, що відповідає 23 тарифному розряду /а.с. 23/.

На підставі цієї довідки пенсійним органом проведено перерахунок пенсії позивача з 1.01.18 /а.с. 10 - зворот/.

7.09.18 позивач подав до Полтавського ОВК заяву про видачу нової довідки з посадовим окладом у розмірі 5220,00 грн у відповідності до тарифного розряду згідно зі схемами в додатку 24 до наказу Міністра оборони України від 1.03.18 №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України" та пункту 4 додатку 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" /а.с. 11/.

Відповідач листом від 21.09.18 вих. №1/12/2240/фп.54747 повідомив позивача про те, що визначення розміру грошового забезпечення станом на момент проведення перерахунку пенсій проводилося відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", наказу Міністра оборони України від 1.03.18 року №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України". При визначенні грошового забезпечення для перерахунку пенсії, призначеної за нормами Закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" військовим комісаріатом, як уповноваженим органом Міноборони, застосовано 23 тарифний розряд за посадою командира корабля, визначений Схемою в додатку №13 до наказу №90. Можливість застосування співвідношення встановлених до 1 березня 2018 року розмірів посадових окладів осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України по Схемі в додатку №24 виключається, що обумовлено в примітці 2 до Схеми /а.с. 12/.

Не погодившись з такою відповіддю суб'єкта владних повноважень, позивач звернувся до суду з даним позовом.

ДЖЕРЕЛА ПРАВА

Відповідно до частини третьої статті 22 Конституції України При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Згідно з частинами першою та другою статті 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.

Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" від 9.04.92 №2262-ХІІ (надалі - Закон №2262-ХІІ), усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.18 №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" постановлено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" до 1 березня 2018 р. (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. N 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (Офіційний вісник України, 2017 р., N 77, ст. 2374).

За змістом пунктів 2, 3 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.08 за №45 (у редакції, чинній на момент здійснення перерахунку) Пенсійний фонд України після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення щодо перерахунку пенсій та отримання відповідного повідомлення від Мінсоцполітики повідомляє своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі - списки), та надсилає відповідну інформацію Міноборони, МВС, Національній поліції, Мін'юсту, Мінінфраструктури, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, ДФС, Управлінню державної охорони, Адміністрації Держспецзв'язку, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС.

Головні управління Пенсійного фонду України у десятиденний строк з моменту надходження зазначеного повідомлення складають списки за формою згідно з додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів (далі - уповноважені органи) видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

На підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 (далі - довідки) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (надалі - Постанова №704) затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1 та схему тарифних коефіцієнтів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 14.

Пунктом 4 Постанови №704 (у редакції постанови кабінету Міністрів України від 21.02.18 №103) установлено, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня 2018 р., на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14.

На виконання Постанови №704 та з метою визначення посадових окладів осіб офіцерського складу Збройних Сил України наказом Міністерства оборони України від 1.03.18 №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України" (надалі - Наказ №90) установлено тарифні розряди за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 1 - 22 до цього наказу, а також співвідношення встановлених до 1 березня 2018 р. окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 23, 24 до цього наказу.

У додатку 13 до Наказу №90 "Схема тарифних розрядів за основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України авіаційної ескадрильї (у тому числі окремої)" визначено, що посада командира корабля відноситься до 23 тарифного розряду.

Водночас, у додатку 24 до Наказу №90 "Схема співвідношення встановлених до 01 березня 2018 року розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України" визначено, що посадовий оклад, встановлений (обчислений) до 01 березня 2018 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року №1294, у розмірі 1100 - 1119,99 грн відноситься до 25 тарифного розряду.

При цьому, пунктами 1 та 2 Примітки до додатку 24 визначено, що ця Схема застосовується для встановлення співвідношення розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, які були звільнені з військової служби до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року N 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", що не визначені у схемах, наведених у додатках 1 - 22 за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України.

Тарифні розряди за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, визначені за цією Схемою, не можуть перевищувати відповідних тарифних розрядів за основними типовими посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України відповідних органів військового управління, встановлених в додатках 1 - 22 за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України.

ОЦІНКА СУДОМ ОБСТАВИН СПРАВИ

Системно проаналізувавши наведені вище положення чинного законодавства, суд дійшов висновку, що позивач набув право на проведення перерахунку пенсії за вислугу років з 1 січня 2018 року.

Підставою для проведення такого перерахунку є довідка роботодавця чи його правонаступника про розмір грошового забезпечення військовослужбовців за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби.

Позивач звільнений з військової служби з 25.11.91 з посади "командир корабля 185 гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку", що відповідач не заперечує.

При визначенні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 відповідач врахував, що у додатку 13 до наказу Міністерства оборони України від 1.03.18 №90 "Схема тарифних розрядів за основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України авіаційної ескадрильї (у тому числі окремої)" у графі 11 зазначено посаду "командир корабля", якій відповідає 23 тарифний розряд.

У додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704 "Тарифна сітка розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу" визначено, що 23 тарифному розряду відповідає тарифний коефіцієнт 2,8.

На цій підставі, виходячи з приписів пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704, відповідач розрахував посадовий оклад ОСОБА_1 за відповідною посадою у розмірі 4930,00 грн (1762 х 2,8).

Натомість, позивач переконаний, що посада командира корабля авіаційної ескадрильї Збройних Сил України, що є структурним підрозділом Бригади тактичної авіації, озброєної літаками фронтової авіації, не є рівнозначною (відповідною чи аналогічною) посаді командира корабля важкого бомбардувального авіаційного полку, з якої звільнений позивач, з огляду на відмінності за функціональністю та організаційним рівнем, оскільки на даний час на озброєнні у Збройних Силах України відсутні літаки дальньої стратегічної авіації (у т.ч., з ядерним озброєнням).

Оцінюючи наведені твердження відповідача, суд враховує, що до 1.01.18 розмір пенсії позивача був розрахований з грошового забезпечення, у якому посадовий оклад визначено у розмірі 1100,00 грн /а.с. 10/.

У додатку 24 до наказу Міністерства оборони України від 1.03.18 №90 "Схема співвідношення встановлених до 01 березня 2018 року розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України" визначено, що посадовому окладу, встановленому (обчисленому) до 1 березня 2018 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 7.11.07 №1294, у діапазоні 1100 - 1119,99 грн відповідає 25 тарифний розряд.

У додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704 "Тарифна сітка розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу" визначено, що 25 тарифному розряду відповідає тарифний коефіцієнт 2,96.

Таким чином, прирівняний розмір посадового окладу ОСОБА_1 становитиме 5220,00 грн (1762 х 2,96).

З урахуванням наведеного вище, суд дійшов висновку, що застосування при обчисленні розміру посадового окладу позивача за прирівняною (відповідною або аналогічною) посадою тарифного розряду, визначеного у додатку 13 до наказу Міністерства оборони України від 1.03.18 №90, призводить до звуження його прав, оскільки у даному випадку числове значення посадового окладу є меншим від того, з якого позивачу розраховувався посадовий оклад до введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.17 №704.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція України виокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, які відповідно до статті 17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме - у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо (рішення Конституційного Суду України від 6.07.99 №8-рп/99 та від 20.03.02 №5-рп/2002).

Необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян, як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров'я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей (рішення Конституційного Суду України від 20.03.02 №5-рп/2002).

Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій військовослужбовців, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства у такий спосіб, що призведе до погіршення становища відповідних осіб.

З цих підстав суд відхиляє як необґрунтовані посилання відповідача на приписи пункту 2 Примітки до додатку 24, адже застосування розміру посадового окладу за прирівняною посадою призводить до звуження прав позивача, що не відповідає вимогам частини третьої статті 22 Конституції України.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що посадовий оклад позивача для перерахунку пенсії згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.18 №103 необхідно розраховувати виходячи із співвідношення його посадового окладу, встановленого до 1.03.18, тобто, у відповідності до тарифного розряду за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, визначеного у Додатку 24 до Наказу від 1.03.18 №90, що відповідає тарифному розряду "25" (тарифний коефіцієнт 2,96).

Згідно з частиною першою статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Водночас відповідно до вимог частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідач у ході розгляду справи не спростував доводи позивача наданими письмовими поясненнями та доказами.

Зважаючи на встановлені в ході судового розгляду фактичні обставини справи та враховуючи вищенаведені норми законодавства, якими урегульовано спірні відносини, суд дійшов висновку про задоволення позову ОСОБА_1

РОЗПОДІЛ СУДОВИХ ВИТРАТ

Відповідно до частини першої статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Позивач від сплати судового збору звільнений на підставі пункту 13 частини першої статті 5 Закону України "Про судовий збір" як особа, віднесена до учасників бойових дій, що підтверджено копією посвідчення серії НОМЕР_1 /а.с. 13/.

Відповідач доказів понесення судових витрат до суду не надав.

Відтак, підстави для розподілу судових витрат відсутні.

Щодо клопотання позивача про встановлення судового контролю

Згідно з частиною першою статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Наведена норма процесуального закону не є імперативною та передбачає право суду на власний розсуд, виходячи з фактичних обставин справи, приймати рішення про необхідність чи недоцільність у зобов'язанні суб'єкта владних повноважень подати звіт про виконання судового рішення. Вирішуючи питання щодо встановлення судового контролю суд враховує надані позивачем докази, особливості покладених на суб'єкта владних повноважень обов'язків згідно з судовим рішенням та його можливості ці обов'язки виконати без достатніх зволікань.

У цій справі позивачем не обґрунтовано необхідність застосування заходів судового контролю, а у суду відсутні підстави вважати, що відповідач буде ухилятись від виконання судового рішення після набрання ним законної сили.

З урахуванням наведеного, у задоволенні клопотання позивача про встановлення судового контролю шляхом зобов'язання Полтавського ОВК подати упродовж п'ятнадцяти днів з дня набрання законної сили рішенням суду звіт про його виконання належить відмовити.

Керуючись статтями 2, 3, 6-10, 72-77, 90, 132, 241-246, 263, 382 Кодексу адміністративного судочинства України, Полтавський окружний адміністративний суд

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправним та зобов'язання вчинити певні дії задовольнити.

Визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо складення та направлення до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , що враховується для перерахунку пенсії, від 16 березня 2018 року.

Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_3 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ; АДРЕСА_1 ) скласти та надіслати до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_3 ; АДРЕСА_2 ), що враховується для перерахунку пенсії, з урахуванням посадового окладу у розмірі 5220,00 грн (співвідношення розміру посадового окладу до 1 березня 2018 року - 1100,00 грн, тарифний розряд за посадою "25", тарифний коефіцієнт 2,96).

У задоволенні клопотання ОСОБА_1 про встановлення судового контролю відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається до Другого апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів після складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Суддя О.О. Кукоба