Справа № 202/7575/18
Провадження № 2/202/838/2019
ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
04 лютого 2019 року м. Дніпро
Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Слюсар Л.П., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до голови правління ОСББ «Миру-7» ОСОБА_2 про захист прав споживачів,-
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача голови правління ОСББ «Миру-7» ОСОБА_2 про захист прав споживачів.
Ухвалою Індустріального районного суду м. Дніпропетровська від 03 грудня 2018 року позовна заява була залишена без руху та було надано позивачу термін для усунення недоліків, оскільки вона подана з порушенням ст. ст. 175, 177 ЦПК України, а саме: не зазначено місцезнаходження відповідача, або місце проживання чи перебування відповідача та його поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ, не зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків як позивача, так і відповідача, відсутнє зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових доказів, копії яких додано до заяви; не надано підтвердження про те, що ним не подано іншого позову до цього ж відповідача з тим самим предметом та за тих самих підстав.
Для усунення недоліків було встановлено строк який не перевищує десяти днів з дня отримання копії ухвали.
До даного часу недоліки не усунено.
Керуючись: ст. ст. 177, 185, 355 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до голови правління ОСББ «Миру-7» ОСОБА_2 про захист прав споживачів - визнати неподаною та повернути позивачу.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду.
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду через Індустріальний районний суд , шляхом подачі протягом 15-ти днів з дня її проголошення апеляційної скарги.
У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Л.П. Слюсар