Справа № 420/6307/18
07 лютого 2019 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Левчук О.А.
за участю секретаря Балабан М.К.
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Одесі адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до ГУ ДМС України в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчинити певні дії, -
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться дана адміністративна справа.
Ухвалою суду від 10 грудня 2018 року відкрито загальне позовне провадження по справі та призначено підготовче засідання.
Під час підготовчого судового засідання судом вирішені питання, передбачені ч. 2 ст. 180 КАС України.
Керуючись ст. ст. 173-183, 248 КАС України, суд, -
Закрити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду по суті на 19 лютого 2019 року на 14:30 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога,14, зал судових засідань № 29.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Левчук