05 лютого 2019 року
Київ
справа №826/14303/18
адміністративне провадження №К/9901/604/19
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Шарапи В.М.,
суддів: Бевзенка В.М., Данилевич Н.А.,
перевіривши касаційну скаргу Міністерства охорони здоров'я України на ухвалу Шостого апеляційного адміністративного суду від 26.11.2018 у справі №826/14303/18 за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до Міністерства охорони здоров'я України, треті особи: Національний медичний університет ім.О.О. Богомольця, ОСОБА_7 про визнання протиправними дій щодо винесення наказу, визнання його протиправним та скасування,
Ухвалою Верховного Суду від 10.01.2019 касаційну скаргу Міністерства охорони здоров'я України залишено без руху та встановлено 10-денний строк для усунення недоліків касаційної скарги.
У встановлений строк скаржником направлено клопотання про поновлення строку, яке обґрунтовано несвоєчасним отриманням копії оскаржуваного рішення суду апеляційної інстанції, на підтвердження чого надано відповідні докази.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку про поважність причин пропуску заявником строку на касаційне оскарження.
Колегією суддів установлено, що касаційну скаргу подано з додержанням вимог процесуального закону, що діяв на час її подання та з дотриманням строків на касаційне оскарження, підстави для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 248, 334, 335, 338 КАС України, суд,-
Поновити строк на касаційне оскарження ухвали Шостого апеляційного адміністративного суду від 26.11.2018.
Відкрити касаційне провадження за скаргою Міністерства охорони здоров'я України на ухвалу Шостого апеляційного адміністративного суду від 26.11.2018 у справі №826/14303/18 за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до Міністерства охорони здоров'я України, треті особи: Національний медичний університет ім.О.О. Богомольця, ОСОБА_7 про визнання протиправними дій щодо винесення наказу, визнання його протиправним та скасування.
Встановити учасникам справи строк для подачі відзиву на касаційну скаргу до 25.02.2019 та роз'яснити необхідність додання до відзиву доказів надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Витребувати з Окружного адміністративного суду міста Києва матеріали справи №826/14303/18.
Копію ухвали суду разом з копією касаційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
...........................
...........................
...........................
В.М. Шарапа
В.М. Бевзенко
Н.А. Данилевич,
Судді Верховного Суду