36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
06.02.2019 Справа № 917/1573/17
Суддя Кльопов І.Г. , розглянувши матеріали справи
за позовом Кременчуцької міської ради, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, площа Перемоги , 2
до відповідача Фізична особа - підприємець НЕТРЕБКО Сергій Володимирович, АДРЕСА_1
про стягнення 280 077,46 грн. - в відшкодування збитків (неодержана орендна плата) за користування з 01.06.2008 р. по 13.02.2017 р. без правоустановчих документів земельною ділянкою, розташованою в м. Кременчук по вул. Перемоги, 3-А (колишня Першотравнева, 13) загальною площею 559 кв. м.,
встановив:
Відповідно до п. 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 року № 30 (з наступними змінами), з підстав звільнення з посади судді Бунікіної Г.І. було здійснено повторний автоматизований розподіл справи, за наслідком якого справа передана на розгляд судді Кльопову І.Г.
Згідно з ч. 9 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України невирішені судові справи за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду, що додається до матеріалів справи, передаються для повторного автоматизованого розподілу справ виключно у разі, коли суддя (якщо справа розглядається одноособово) або суддя-доповідач зі складу колегії суддів (якщо справа розглядається колегіально) у передбачених законом випадках не може продовжувати розгляд справи більше чотирнадцяти днів, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом.
Згідно з ч. 14 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України, у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи зміну складу суду у справі №917/1573/17, господарський суд вважає за доцільне розпочати розгляд справи спочатку.
Керуючись ст.ст. 32, 120, 182, 234 ГПК України, суд -
1. Прийняти справу № 917/1573/17 до провадження та розпочати розгляд справи спочатку зі стадії підготовчого провадження.
2. Підготовче судове засідання призначити на 06.03.19 на 10:00 год. Підготовче засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1, зал судових засідань № 49.
3. Ухвалу надіслати учасникам справи в порядку, встановленому статтею 242 ГПК України.
4. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади у мережі Інтернет за адресою: pl.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає (ст.ст. 235, 255 ГПК України).
Суддя Кльопов І.Г.