Провадження № 2-аво/734/1/19 Справа № 2-а/2508/5982/2011
Ухвала
05 лютого 2019 року смт. Козелець
Козелецький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого судді Бараненка С.М.,
за участю:
секретаря судових засідань Москалюк О.Є.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Козелець питання про виправлення описки в постанові у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Козелецькому районі Чернігівської області про оскарження дій і бездіяльності суб'єкта владних повноважень, зобов'язання вчинити певні дії, -
26.07.2011 року Козелецьким районним судом Чернігівської області було прийнято постанову у справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Козелецькому районі Чернігівської області про оскарження дій і бездіяльності суб'єкта владних повноважень, зобов'язання вчинити певні дії, в якій, у резолютивній частині, було помилково зазначено по батькові позивача «Костінтиновичу», замість правильного «Костянтиновичу».
Суд приходить до висновку про виправлення допущеної описки, оскільки не зазначення вказаних даних є технічним та машинальним, однак таким, що має істотне значення для виконання рішення суду.
При цьому суд вважає, що виправлення описки не впливає на зміст судового рішення та не змінює його суть.
Згідно ст. 253 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою учасника справи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки чи очевидні арифметичні помилки.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає можливим виправити описку допущену в постанові Козелецького районного суду Чернігівської області від 26.07.2011 року.
Керуючись ст. 253 КАС України, суд,-
Виправити описку допущену у резолютивній частині постанови Козелецького районного суду Чернігівської області від 26.07.2011 року.
У резолютивній частині постанови правильно зазначити по батькові позивача «Костянтиновичу» замість неправильного «Костінтиновичу».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження:
на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду;
на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційна скарга подається до Шостотого апеляційного адміністративного суду через Козелецький районний суд Чернігівської області.
Головуючий суддя С.М. Бараненко