Ухвала від 04.02.2019 по справі 758/2330/14-а

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 758/2330/14-а

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

04 лютого 2019 року м. Київ

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Бєлова Л.В., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на судове рішення Подільського районного суду міста Києва у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Не погоджуючись з судовим рішенням суду першої інстанції позивачем подано апеляційну скаргу.

Перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на судове рішення Подільського районного суду міста Києва, суд вважає, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 296 КАС України з наступних підстав.

Так, відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 296 КАС України, у тексті апеляційної скарги зазначається найменування суду першої інстанції, який ухвалив рішення, номер справи та дата ухвалення рішення.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 296 КАС України, у тексті апеляційної скарги зазначаються вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 296 КАС України, у тексті апеляційної скарги зазначаються обґрунтування вимог особи, яка подала апеляційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права.

Суд звертає увагу, що у прохальній частині апеляційної скарги заявлено вимогу: «Скасувати рішення суду 1, 2 та вчинити дії на захист верховенства права».

Так, позивачем не вказано яке саме рішення Подільського районного суду міста Києва оскаржується та в чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права.

Окрім того, прохальна частина апеляційної скарги не містить вимог до суду апеляційної інстанції, сформованих у відповідності до повноважень, визначених статтею 315 КАС України.

Згідно з ч. 2 ст. 298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 Кодексу, застосовуються положення статті 169 Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга залишається без руху і апелянту надається строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали.

Тому, у зв'язку з викладеним, вважаю необхідним апеляційну скаргу позивача залишити без руху та запропонувати усунути вказані недоліки апеляційної скарги шляхом подання до апеляційного суду оригіналу апеляційної скарги та її копій, відповідно до кількості учасників справи, із зазначенням яке саме рішення оскаржується позивачем у межах даної справи та в чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права.

Керуючись ст.ст. 169, 283, 298, 328 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Апеляційну ОСОБА_1 на судове рішення Подільського районного суду міста Києва - залишити без руху.

Встановити ОСОБА_1 10 (десять) днів з моменту отримання копії даної ухвали для усунення вказаних недоліків апеляційної скарги.

У разі невиконання вимог ухвали у зазначений вище строк апеляційну скаргу буду повернено особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя Л. В. Бєлова