Ухвала від 05.02.2019 по справі 489/533/19

"05" лютого 2019 р. Справа № 489/533/19

Провадження №2-н/489/122/19

УХВАЛА

про відмову у видачі судового наказу

05 лютого 2019 року м. Миколаїв

Ленінський районний суду міста Миколаєва у складі судді - Рум'янцевої Н.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Житлово-комунального підприємства Миколаївської міської ради «Південь» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,

ВСТАНОВИВ:

31 січня 2019 року ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з Житлово-комунального підприємства Миколаївської міської ради «Південь» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

На обґрунтування заявлених вимог заявником було надано довідку видана ЖКП ММР «Південь» за № 35 від 29.01.2019 року, про заборгованість заробітної плати станом на 22.01.2019 року.

Згідно п. 4 ч. 3 ст. 163 ЦПК України до заяви про видачу судового наказу додаються документи або їх копії, що підтверджують обставини, якими заявник обґрунтовує свої вимоги.

Однак надана довідка заявником без відтиску печатки підприємства, окрім того відтиск штампу у лівому верхньому куті довідки не чіткий через, що суд не може вважати таку довідку документом, що підтверджує заборгованість.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 165 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява подана з порушеннями вимог статті 163 цього Кодексу.

Враховуючи вищевикладене суд вважає, що у видачі судового наказу необхідно відмовити, оскільки інших доказів на підтвердження заборгованості заявник не надав.

Керуючись ст.163, 164, 165 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

У видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Житлово-комунального підприємства Миколаївської міської ради «Південь» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати - відмовити.

Відмова у видачі судового наказу з підстав передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

Апеляційна скарга на судове рішення може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено скорочене судове рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Судове рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

У відповідності з п. 15.5 Розділу ХІІІ Перехідних Положень Цивільного процесуального кодексу України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Ленінський районний суд міста Миколаєва або в порядку статті 355 ЦПК України безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду.

З інформацією щодо тексту судового рішення учасники справи можуть ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua.

Суддя Ленінського районного суда

м. Миколаєва Н.О. Рум'янцева

Повний текст судового рішення складено «05» лютого 2019 року.

Попередній документ
79610465
Наступний документ
79610467
Інформація про рішення:
№ рішення: 79610466
№ справи: 489/533/19
Дата рішення: 05.02.2019
Дата публікації: 07.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Інгульський районний суд міста Миколаєва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати