Справа № 442/544/19
Провадження № 1-в/442/46/2019
01 лютого 2019 року суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області ОСОБА_1 , розглянувши подання начальника Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області про встановлення адміністративного нагляду відносно: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого: 03.06.2010 року Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області за ч.2 ст. 187, ч.2 ст. 121, ст. 70 КК України до 10 років. Звільнений з місць позбавлення волі 23.10.2016 року, -
06.10.2016 року Сокальським районним судом Львівської області встановлено відносно ОСОБА_2 адміністративний нагляд терміном на один рік.
Після звільнення з місць позбавлення волі з 23.10.2016 року ОСОБА_2 на шлях виправлення не став, а почав зловживати спиртними напоями, порушувати громадський порядок та умови адміністративного нагляду, а тому йому неодноразово було продовжено адміністративний нагляд, а саме 17.10.2017 року Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області адміністративний нагляд відносно ОСОБА_2 продовжено на 6 місяців.
21.04.2018 року та 26.04.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.3 ст. 178 КУпАП, за що притягнений до відповідальності у вигляді попередження.
01.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 175-1 КУпАП, за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривень.
02.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 175-1 КУпАП, за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривень
Незважаючи на зроблені ОСОБА_2 21.04.2018 року, 26.04.2018 року, 01.05.2018 року та 02.05.2018 року письмові попередження про необхідність припинення антигромадського способу життя, і про те, що відносно нього може бути встановлено адміністративний нагляд із застосуванням встановлених законом обмежень ОСОБА_2 продовжив вчиняти адміністративні правопорушення.
04.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 175-1 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривень.
07.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 175-1 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривень.
10.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене 176 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 51 гривня.
15.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене 177 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривень.
24.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене 176 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 51 гривня.
26.05.2018 року ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 175-1 КУпАП за що притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі 170 гривня..
Дослідивши матеріали подання, заслухавши пояснення ОСОБА_2 який не заперечував щодо встановлення відносно нього адміністративного нагляду, думку представника Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, суд вбачає підстави для задоволення подання, тому, що ОСОБА_2 , незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушує громадський порядок і права інших громадян, вчиняє інші правопорушення.
На підставі ст. 6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості. У разі, коли є підстава вважати, що особа, щодо якої встановлено адміністративний нагляд, залишається небезпечною для суспільства, адміністративний нагляд за поданням відповідного органу внутрішніх справ може бути продовжено у визначеному цим Законом порядку кожного разу ще на шість місяців, але не більше терміну, передбаченого законом для погашення або зняття судимості.
У відповідності зі ст. 89 КК України, судимість ОСОБА_2 не погашена та не знята.
Таким чином, суд вважає, що ОСОБА_2 , залишається небезпечним для громадськості, у зв'язку з чим йому необхідно встановити адміністративний нагляд.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України та п. «В» ст.. 3 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", суд,-
Подання задоволити.
Встановити відносно гр. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративний нагляд терміном на 1 (один) рік.
Встановити ОСОБА_2 наступні обмеження:
1.Заборонити вихід з будинку за місцем проживання з 22 год. до 06 год.
2.Заборонити перебування в місцях, де продається спиртне на розлив, кафе, бари, ресторани.
3.Заборонити виїзд за межі Дрогобицького району в особистих справах без дозволу керівництва Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області.
4.Зобов'язати ОСОБА_2 реєструватись в органах поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області один раз на місяць.
Виконання ухвали доручити Дрогобицькому ВП ГУНП у Львівській області.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1