вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
"01" лютого 2019 р. м. Київ Справа № 911/2672/17
за заявою Банку «Чеська експортні банка, а.с.», Чеська республіка, м. Прага (ідентифікаційний код 63078333) - Кредитор
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кузьминецький цегляний завод», Київська обл., Кагарлицький р-н, с. Кузьминці (код ЄДРПОУ 32167115) - Боржник
про банкрутство
Суддя Наріжний С.Ю.
Без виклику представників учасників у справі.
у провадженні господарського суду Київської області перебуває справа № 911/2672/17 за заявою Банку «Чеська експортні банка, а.с.» про банкрутство ТОВ «Кузьминецький цегляний завод» у порядку ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі також: «Закон про банкрутство»).
Ухвалою господарського суду Київської області від 04.10.2017 порушено провадження у справі про банкрутство Боржника; введено процедуру розпорядження майном Боржника та призначено розпорядником майна Боржника арбітражного керуючого Левицького А.О.; вирішено інші процедурні питання у справі.
Ухвалою господарського суду Київської області від 23.01.2018 розглянуто кредиторські вимоги до Боржника та затверджено реєстр вимог кредиторів; відсторонено Юринця А.В. від виконання повноважень ліквідатора ТОВ «Кузьминецький цегляний завод»; виконання обов'язків ліквідатора/керівника ТОВ «Кузьминецький цегляний завод» покладено на розпорядника майна Левицького А.О.; підсумкове засідання суду призначене на 13.03.2018; вирішено інші процедурні питання у справі.
У зв'язку з апеляційним оскарженням уповноваженою особою засновників Боржника ОСОБА_3 ухвали місцевого господарського суду від 04.10.2017 матеріали справи були скеровані до суду апеляційної інстанції згідно супровідного листа від 26.01.2018 а провадження у справі було зупинене ухвалою від 26.01.2018 та відповідно підсумкове засідання суду, призначене на 13.03.2018, не відбулось.
В подальшому до місцевого господарського суду надійшли апеляційні скарги TML Investment, s.r.o. (ТМЛ Інвестмент, с.р.о.) та Юринця А.В. на ухвалу господарського суду Київської області від 23.01.2018 у даній справі, які також були надіслані до суду апеляційної інстанції.
Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 05.02.2018, залишеною без змін постановою Верховного Суду від 14.05.2018, відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на ухвалу місцевого господарського суду від 04.10.2017.
Постановою Північного апеляційного господарського суду від 22.01.2019 апеляційні скарги Юринця А.В. та TML Investment, s.r.o. (ТМЛ Інвестмент, с.р.о.) залишено без задоволення; ухвалу господарського суду Київської області від 23.01.2018 залишено без змін.
Після повернення матеріалів справи № 911/2672/17 до місцевого суду справу було передано судді Наріжному С.Ю. для подальшого розгляду.
Під час перебування матеріалів справи № 911/2672/17 за межами місцевого господарського суду до суду надійшли проміжні звіти арбітражного керуючого Левицького А.О. про хід процедури розпорядження майном Боржника, а також клопотання розпорядника майна Боржника про визнання повноважними загальних зборів кредиторів та засідання комітету кредиторів; про визнання Боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, а також про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого розпорядника майна, які підлягають розгляду судом у підсумковому засіданні.
Відповідно до ч. 1 ст. 230 ГПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Враховуючи, що обставини, які зумовили зупинення провадження у справі № 911/2672/17 усунено, провадження у даній справі підлягає поновленню, та суд призначає підсумкове засідання у справі.
Керуючись ст. 120, 121, 230, 232-235 ГПК України, ст. 27 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд
1. Поновити провадження у справі № 911/2672/17.
2. Підсумкове засідання суду призначити на «12» лютого 2019 року о 14 год. 45 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області за адресою: м. Київ, вул. С.Петлюри, 16/108, в залі судових засідань №1.
3. Даною ухвалою господарський суд повідомляє учасників у справі про призначення підсумкового засідання суду та викликає в судове засідання розпорядника майна Боржника і повноважного представника голови комітету кредиторів.
4. Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua/fair/).
5. Копію ухвали надіслати учасникам у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо відповідно ст. 254, 255 ГПК України.
Дата підписання ухвали 01.02.2019.
Суддя С.Ю. Наріжний